Podrazia vám nohy pri každej príležitosti! 5 znamení zverokruhu, ktorým netreba slepo dôverovať

Foto: Profimedia

Ľudia vedia byť maximálne zákerní. Stačí, keď sa niekomu znepáčite a väčšinou to znamená, že ste v jeho očiach jednoducho skončili. Vtedy je ten človek schopný urobiť čokoľvek, no napriek tomu je dôležité, aby ste si voči nim nevytvorili žiadny vzťah.

Ľudia sú schopní vytvoriť si vzťah a dôverovať takmer každému okolo neho. Väčšinou existujú len dva typy ľudí. Sú to tí, ktorí neveria takmer nikomu, pretože si vo svojej podstate myslia, že ich chce každý oklamať. Na druhej strane sú tí, ktorí sa nerozvážne otvoria každému, povedia mu úplne všetko, a potom len ľutujú, že ich niečo takéto vôbec postretlo. Ak nechcete ľutovať svoje vlastné slová, mali by ste si dávať veľký pozor. Popri tom všetkom existujú aj znamenia, ktoré majú k zákernostiam skutočne veľké sklony. Poznáte aj vy niekoho takého?

Foto: pexels

Baran

Baran je veľmi tvrdohlavé a maximálne žiarlivé znamenie, ktoré väčšinou spravidla hľadí len na svoje vlastné potreby a predstavy a na druhých sa nepozerá. Keď na to príde, nehanbí sa podraziť ani najlepšieho priateľa, pretože mu to tak vyhovuje a pretože mu je proste prednejší on sám ako ktokoľvek druhý. Nehovoríme, že nemá obľúbencov, za ktorých by dal ruku do ohňa. Je ich však výrazne menej a nikto si nemôže byť istý reakciou, pokiaľ príde na lámanie chleba v podobe rovnakých záujmov.

Lev

Je jasné, že čo sa týka Leva, človek si nemôže byť nikdy ničím istý. Je to spôsobené hlavne tým, že napriek tomu, že je veľmi priamy a otvorený, nikto nevie, čo si v skutočnosti myslí. Nikto ani nevie, koho má naozaj rád a koho zase nie, pretože býva často nečitateľný a aj ku svojim dobrým priateľom sa niekedy správa ako k nepriateľom. Práve preto je ťažké pozrieť sa na to či im môžete skutočne dôverovať. Dôvera je to najpodstatnejšie a ak sa vám zdá, že sa na vás človek v znamení Leva pozerá zvláštne, možno si vás vybral za svoju obeť.

Foto: pexels

Panna

Panna vie, keď ju niekto v jej rozhodnutiach ohrozuje. Keď sa cíti ohrozená a má pocit, že jej niekto šliape na päty, môže sa stať, že úplne obráti vaše správanie a to nie je všetko. Každú jednu maličkosť, ktorú ste jej kedy povedali, dokáže obrátiť proti vám. A nielen to, dokáže si aj vymyslieť premyslenú lož, ktorá bude v skutočnosti vyznievať ako pravda.

Foto: unsplash

Rak

Rak sa nezdá, ale vie to byť dobrý zákerák. Keď na to príde, nakoniec je to stále len človek, ktorý sa snaží, aby bolo všetko v čo najlepšom poriadku, no napriek tomu sa mnohým ľuďom môže stať, že ich práve nenápadný a jemný Rak poriadne vytočí a rozhodí. Keďže ide o to, aby bolo všetko v tom najlepšom poriadku, je jasné, že nakoniec sa to môže jednoducho otočiť a všetko bude úplne inak, pretože to proste otočí proti vám. Slepá dôvera Rakovi jednoducho nie je nič, čím by ste sa mali chváliť.

Foto: unsplash

Škorpión

Škorpión je síce super člen kolektívu, v konečnom dôsledku si však môžete byť istý, že to je kamarát, ktorého by ste v niektorých prípadoch celkom iste aj oželeli. Kedykoľvek sú veci okolo vás v stave, ktorý sa vám nepáči, radšej sa poobzerajte či okolo seba nemáte Škorpióna. Ten dokáže vaším svetom totálne zamávať. Veľmi dobre si rozmyslite či mu budete veriť a do akej miery vám priateľstvo s ním bude vyhovovať. On sa na každé vaše rozhodnutie pozerá a verte tomu, že len čaká, čo bude môcť proti vám použiť.

7
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: