Populárny agent 007 zverejnil fotografiu so svojím synom. Ten pohľad je neuveriteľný

Kristína Hagarová Ešte viac

TASR archív

Niektoré deti svojim slávnym rodičom ako keby z oka vypadli. Keď už nie vo výzore tak minimálne v úspechu. A práve to je prípad syna obľúbeného agenta 007, Piercea Brosnana. Ako uvádza portál People, Paris je úspešný model.

18-ročný Paris Brosnan sa zúčastnil Fashion Weeku v Londýne a podporiť ho na módnej prehliadke Fashion for Relief neprišiel nikto iný, ako samotný predstaviteľ Jamesa Bonda, jeho otec Pierce Brosnan. Na móle sa k nemu pripojila aj 29-ročná modelka, Stella Maxwell. Hoci sa na to na prvý pohľad nezdá, Paris sa na svojho 66-ročného otca celkom podobá.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial),

Paris je modelingová hviezda

Hrdý otec si svojho syna na móle aj nakrúcal a video zverejnil na Instagrame. „Pozeráte sa okolo seba a všetci sú dospelí. To je krása života,“ napísal ku fotografii, ktorú zverejnil. Prehliadka Fashion for Relief je projekt, ktorý začala v roku 2005 supermodelka Naomi Campbell a ktorý zhromažďuje prostriedky na rôzne environmentálne a humanitné účely. V minulosti podporovali boj proti ebole, hurikánu Katrina a taktiež pomoc pri zemetrasení na Haiti.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial),

Nie je len model, ale aj filmár

Paris je úspešným modelom, predtým predvádzal pre Dolce & Gabbana a Balmain, no okrem toho je aj filmárom a nedávno nakrútil krátky film o návšteve Srí Lanky, s cieľom zvýšiť povedomie o detskom hladomore. „Keď som dostal príležitosť ísť na Srí Lanku, musel som to urobiť. Bolo to úžasné. Bola to príležitosť, kedy som mohol ísť von a vidieť inú časť sveta, zistiť, ako tu žijú deti a objasniť dôležité problémy, ktoré sa tu dejú,“ povedal.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 310 ༜ 808 (@paris.brosnan),

Rodičia sú na neho hrdí

Ďalej dodal, že Srí Lanka mu určite otvorila oči. Jeho mama Keely Shaye Brosnan o ňom povedala, že má veľké srdce a že je na neho hrdá. „Je fenomenálne, že vytvára spoločensky relevantné filmy,“ povedala. Na Parisa sú očividne hrdí obaja rodičia a skutočne majú byť na čo. Je dôležité, aby aj mladí ľudia šírili povedomie o tom, čo sa deje vo svete. Len prostredníctvom nich si môžeme uvedomiť, čo je naozaj dôležité a ako žijú ľudia v iných krajinách.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 310 ༜ 808 (@paris.brosnan),

Čo si o podobe s populárnym hercom, agentom Jamesom Bondom, Pierceom Brosnanom myslíte vy? Je tam podoba alebo máte pocit, že ani veľmi nie?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: