Populárny herec sa objavil na premiére nového filmu. Nespoznali ho ani tí najvernejší fanúšikovia

Kristína Hagarová Ešte viac

TASR archív

Poznáte ho z filmov Tvárou v tvár, Mesto anjelov alebo Neľútostná pomsta. Herec Nicolas Cage má fanúšikov po celom svete a je milovníkom žien hlavne kvôli jeho uhrančivému pohľadu. Ako však informoval portál The Sun, najnovšie na červenom koberci zaskočil aj tých najvernejších fanúšikov.

Keď sa 55-ročný herec objavil na premiére nového filmu Running with the Devil v Kalifornii, mnohí ľudia ho takmer nespoznali. Väčšinou sme na neho všetci zvyknutí ako na elegantného a upraveného muža, teraz však vyzeral, ako keby sa chcel úplne zbaviť svojho niekdajšieho štýlu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Levine (@onlychrislevine),

Neformálne na premiére

Mohutná brada, klobúk a rifľová bunda nezodpovedala štýlu, na ktorí sú fanúšikovia zvyknutí. Na očiach mal nasadené okuliare, takže ho skutočne takmer nikto nespoznal, kým sa nezačal fotografovať so svojimi kolegami. Mnohí ľudia sa dokonca vyjadrili, že majú pocit, ako keby veci, ktoré mal herec na sebe, boli špinavé.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Steve Granitz (@stevegranitz),

Objavil sa spolu so synom

Väčšinou sa však ľudia zhodujú v tom, že Nicolas jednoducho nechcel na seba pútať pozornosť a práve preto zvolil ležérnejší štýl. Na premiére sa objavil so svojím synom Westonom, ktorý svoju podobu na slávneho otca skutočne nezaprie a pohľad zdedil po ňom. Niektorí ľudia si samozrejme neodpustili komentár a tvrdia, že jeho 28-ročný syn vyzerá oveľa lepšie ako on.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Weston Cage Coppola (@westoncage),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DiMaggio Images©™ (@dimaggioimages),

Nevydarené manželstvá

Začiatkom tohto roka sa objavila šokujúca správa o Nicolasovom rozvode s Erikou Koike, s ktorou bol ženatý len štyri dni. V marci sa opäť oženil s vizážistkou, avšak v júni už bol opäť rozvedený. Niekedy to jednoducho nevyjde tak, ako by sme si želali. Čo si o výzore Nicolasa Cagea myslíte vy? Spoznali by ste ho?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: