Populárny porotca talentovej šou skolaboval. Jeho stav je podľa lekárov veľmi vážny


Simon Cowell, asi najznámejší porotca rôznych talentových súťaží, podľahol kolapsu a do jeho domu museli zavolať záchranku. Keď ho zdravotníci našli, boli jeho stavom mimoriadne znepokojení. Cowell si toho na plecia naložil asi viac, než dokázal uniesť.

A post shared by @simoncowell on

Porotca spadol uprostred noci vo vlastnom dome na schodoch. Údajne sa prebudil, pretože pocítil mdloby a závrat. Išiel si po pohár mlieka do kuchyne, no ku chladničke už nedošiel. Zosypal sa priamo na schodišti.  Záchranná pohotovostná služba okamžite vykonala vyšetrenia mozgu, krvných zrazenín, či iných objektov v mozgu, ale aj vnútorných zranení a príznakov aneuryzmy. Sanitka porotcu previezla do nemocnice, kde v rade vyšetrení pokračovali.

Nechýbalo CT vyšetrenie, MRI vyšetrenie, aby odborníci vylúčili zranenie po páde. Internetom okamžite začali kolovať nenávistné komentáre, ktoré na sociálne siete s radosťou vešali jeho neprajníci. Podľa mnohých je totiž Cowell príliš prísny a myslí si o sebe viac, než by mal.

Po vyšetreniach ho prepustili z nemocnice domov, no musí byť pod neustálym monitorom krvného tlaku pre prípad, že by sa vyskytol problém so srdcom. Faktom je, že Cowell má len 58 rokov. Na srdcové choroby je ešte stále mladý, na druhej strane je aj veľmi tuhý fajčiar. Práve tento zlozvyk spolu s pracovnou vyťaženosťou ho mohol doviesť na hranicu síl. Porotca tak musel vynechať aj hodnotenie v jednej časti amerického X-Factoru.

Simon Cowell branches out into a new comedy show with NBC. More details via link in bio. #simoncowell #nbc

A post shared by Simon Cowell (@justsimoncowell) on

Pozri aj: Žena, ktorá sa stala neskutočnou hrdinkou! Na tejto fotografii je niečo zvláštne. Keď zistíte o čo ide, neubránite sa slzám

zdroj: babskeveci.sk (M)


Komentáre

komentárov