Povedal jej, že by bola úplne dokonalá, keby schudla 3 kilá. Reakcia ženy je úplne neskutočná

Kristína Hagarová Ja žena

Ilustračná foto: pixabay

Ľudia majú obzvlášť na internete pocit, že môžu povedať čokoľvek a nebude to niesť žiadne následky. Ženám sa pod fotkami objavujú rôzne komentáre, zvyčajne na ich postavu. 

To zažila aj žena, o ktorej informoval portál Unilad. Chlap jej prostredníctvom aplikácie na randenie napísal, že by bola úplne dokonalá, keby trochu schudla, a potom dodal, že tri kilá by boli ideálne. Katie Lacie, ktorá pracuje ako terapeutka, zdieľala reakciu na sieti TikTok.

@katielacieHe had the credentials to body shame me though. ##onlinedating ##tinder ##bumble ##dating♬ original sound – Katie Lacie

Úžasná odpoveď

Celú sieť týchto poznámok neznámy muž zakončil tým, že je skutočne pekná. Katie prehovorila o týchto zvláštnych “praktikách” kedy si muži myslia, že takouto poznámkou vlastne žene lichotia a že jej dávajú konštruktívnu kritiku. Katie však mužovi uštedrila lekciu, na ktorú tak skoro nezabudne. “Bol by si dokonalý, keby si bol úplne iná osoba,” napísala mu.

Muž sa to ešte snažil zachrániť tým, že jej napísal, že tiež schudne, no ona sa s ním už v tom momente rozlúčila. Ako by ste na jej mieste reagovali vy? A čo hovoríte na jej reakciu?

2
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: