Práca bola pre neho všetkým, potom dostal infarkt. Muž zverejnil príspevok, ktorý sa stal kvôli jednej veci virálny

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: pixabay

Jeden deň mu zmenil celý život. Jonathan Frostick sa chystal v nedeľu do práce no to, čo sa stalo, mu otočilo život totálne naopak.

Počas nedeľného poobedia dostal infarkt. To však nebolo to, čo ho úplne dostalo. Ako uvádza portál Metro, namiesto toho, aby začal myslieť na rodinu a na to, ako prežil život, myslel na prácu. Pochopil, že to pre neho nie je dobré a že je to veľmi nezdravé. Zistil, že na prácu myslel neustále, a preto sa rozhodol, že sa so svojím príbehom podelí na LinkedIn, a to priamo z nemocnice.

Nemyslel na rodinu, ale na prácu

V silnom príspevku napísal, že sa nedokázal poriadne nadýchnuť, mal stiahnutý hrudník, čo sa často pripisuje aj úzkosti. Po tom, čo si prešiel infarktom, sa rozhodol urobiť v živote zmenu a chce inšpirovať aj ďalších ľudí, aby nežili tak, ako žil on. Rozhodol sa, že už viac nebude zavalený prácou, nebude sa zaoberať tým, čo mu berie energiu a tiež, že schudne 15 kilogramov.

Foto: Flickr (Jernej Furman)

Taktiež sa rozhodol, že bude tráviť oveľa viac času so svojou rodinou, ktorá je pre neho všetkým. Jeho príspevok sa stal virálny a získal tisíce komentárov. Mnohí mu tiež ďakovali za to, že ich doviedol k tomu, že vo svojom živote taktiež urobia zmenu. Mnohí ľudia, ktorí sú pre svoju prácu zanietení a patria k workoholikom, majú problém s oddelením práce a súkromia. Každý by si však mal dať pozor na to, aby sa jeho práca nestala životnou prioritou.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: