Pravidlá musia dodržiavať aj celebrity. Svetoznámy herec musel odísť z obchodu, pretože nemal rúško

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Profimedia

Pravidlá musia dodržiavať aj svetoznáme celebrity. Medzi inými aj Bruce Willis, ktorý musel nedávno odísť z obchodu, pretože nemal tvár prekrytú rúškom.

Ako uvádza portál Page Six, herca Brucea Willisa v pondelok požiadali, aby opustil obchod, pretože si odmietol dať rúško. Podľa portálu ľudí v obchode rozladilo, že 65-ročná hviezda nemá prekrytú tvár, a to napriek tomu, že mal na krku uviazanú šatku, ktorou mohol rúško nahradiť. Hviezda nakoniec odišla z obchodu bez nákupu.

Pandémia s bývalou manželkou

Bruce Willis strávil veľkú čas pandémie a karantény so svojou bývalou manželkou Demi Moore a ich dospelými deťmi v rodinnom dome v Idahu. Minulý rok sa špekulovalo o tom, že súčasné manželstvo Brucea s manželkou Emmou Hemingovou je na spadnutie, keďže sa rozhodla zostať v Los Angeles so svojimi malými deťmi.

Všetko na pravú mieru uviedla Scout, ktorá povedala, že jedna z jej malých nevlastných sestier mala nehodu, a preto Emma zostala v Los Angeles, kým Bruce prišiel ku nim. Potom sa nedalo cestovať, tak už čas strávil s nimi.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: