Prečisťuje a detoxikuje telo a ničí všetky mikróby! Zmes sódy a citróna každoročne zachráni tisíce životov a pre toto by ste ju mali piť každý deň

Monizz Zdravie

Zmes sódy bikarbóny s citrónom nie je len poistným prípravkom účinným takmer na všetko v domácnosti. Táto kombinácia je dokázaným liečivom pri niektorých zdravotných ťažkostiach a len málo ľudí vie, že v istých situáciách dokáže zachraňovať životy.

pixabay.com

Liečivé vlastnosti citrónu a sódy bikarbóny sú veľmi užitočné a výsledky sú fascinujúce. Spoločne obsahujú neuveriteľné množstvo minerálov, stopových prvkov a dobrých vlastností, ktoré ľudské telo spoľahlivo uchránia pred rôznymi ochoreniami. Okrem toho udržiavajú a posilňujú aj imunitu.

Čistí a bojuje s mikróbmi

Sóda bikarbóna prečisťuje telo a ničí mikróby. Niektorí vedci dokonca prišli z hypotézou, že účinkuje aj ako prevencia proti rakovine. Medzi jej veľkých propagátorov patrí aj profesor Ivan Pavlovič Neumyvakin, ktorý je známy niekoľkými štúdiami na túto tému. Odborník sa v súčasnosti už niekoľko rokov venuje alternatívnej medicíne a tisícom ľudí pomohol prekonať ťažké ochorenia.

takprosto.cc

“Každý človek by mal žiť v harmónii s prírodou a vedieť využívať to, čo mu ponúka,” domnieva sa profesor Neumyvakin. Snaží sa verejnosť presvedčiť, že sóda s citrónom nemusí byť len poistka, ale aj skutočný liek.

Ak si dáte každé ráno nalačno pohár vody s malou lyžičkou sódy a citrónovou šťavou, poriadne si osviežite, naštartujete a časom celkom detoxitujete organizmus. Antioxidanty, ktoré sa v takomto nápoji nachádzajú, sú okrem iného aj spoľahlivým spojencom v boji proti nadváhe a kilami navyše.

pixabay.com

Normalizuje kyselinu

Pitie čerstvej citrónovej šťavy je významne prospešné na udržanie acidobázickej rovnováhy v tele. Ak hodnoty acidobázických látok v tele nie sú vyrovnané, vedie to k problémom tak akútnym, ako aj chronickým. V tele si budujete prostredie priaznivé pre vznik baktérií, infekcií a mikróbov.

Sóda bikarbóna sa odjakživa používala “na pretrávenie”. Ak sme sa najedli niečoho ťažkého, večer sme zapili lyžičku sódy čistou vodou a bolo po kameňoch v bruchu. Kombinácia citróna a sódy bikarbóny bojuje s vysokou kyslosťou žalúdka, zbavuje pálenia záhy a plynatosti. Kyselina citrónová navyše rozpúšťa obličkové kamene a posilňuje funkciu pečene.

pixabay.com

Reguluje cholesterol

Kombinácia týchto dvoch látok tiež reguluje hladiny „zlého“ cholesterolu v krvi, preto sa aj pravidelným užívaním výsledky krvných testov začnú zlepšovať. Len jeden pohár takejto tekutiny denne vás pri dlhodobom užívaní môže uchrániť pred kardiovaskulárnymi ochoreniami.

pixabay.com

Tradičná medicína robí zázraky, no alternatívna ich dokáže tiež. Pri tradičnej medicíne sa spoliehame viac na vedomosti odborníkov, pri alternatívnej pracujeme aj s vlastnou hlavou. Tak si teda uvážte, či sa oplatí sódu, citrón a vodu piť denne. Čo si o tom myslíte?

Pozri aj: 10 chýb, ktoré robíme každý deň a míňame tak za potraviny v obchode viac peňazí! Obchodné reťazce tiež využívajú svoje triky

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: