Prečítajú vás ako otvorenú knihu! 4 znamenia zverokruhu, ktoré hneď odhalia, že im klamete

Foto: pexels

Viete odhadnúť, keď vám niekto klame? Mnohí ľudia majú túto schopnosť, dovolíme si dokona tvrdiť, že väčšina. Napriek tomu túto schopnosť len málokto využíva.

Niektoré znamenia majú prirodzený talent na to, aby vycítili, kedy človek klame a kedy hovorí pravdu. Niekedy je to oveľa jednoduchšie, než by ste si mysleli a niekedy sa len potrebujete na človeka poriadne pozrieť a vycítite do z neho. Patrí medzi odhaľovateľov klamstiev aj vaše znamenie?

Vodnár

Ako sme už niekoľkokrát spomínali, Vodnár je veľmi zvláštne znamenie a len málo ľudí ho dokáže naozaj pochopiť. Väčšinou veľmi ťažko vyhľadáva kontakty, pretože hoci býva obľúbený, človek mu nikdy nevidí do hlavy a práve preto je ťažké pochopiť, čo si práve myslí. Je však výborný, keď ide o odhaľovanie klamstiev. Je v tom jednoducho preborníkom a stačí vám jeden pohľad na to, aby ste videli, že vás hneď odhalil. Vodnárovi sa proste neklame.

Foto: Profimedia

Blíženec

Blíženci sú veľmi pojašení a dôverčiví ľudia, no dokážu v sekunde odhadnúť, keď ich niekto ťahá za nos. Sami vedia veľmi dobre klamať, sú však často kruto úprimní, preto poznajú, keď si niekto vymýšľa. majú na to jednoducho nos alebo šiesty zmysel, keď na to príde. Preto sa im neoplatí veľmi klamať. Hoci na to, čo ste vám povedali, sa postupne budú pozerať skôr s nadhľadom a budú sa tváriť, že vlastne o nič nejde, nakoniec ich aj tak veľmi sklamete.

Foto: pexels

Lev

Lev je majster v tom, ako odhaliť klamstvo. Je to už v jeho povahe, proste urobí všetko preto, aby odhalil pravdu a nespravodlivosť ho vytáča do nepríčetnosti. Je však extrémista a keď mu niekto raz zaklame, už sa s ním nikdy v živote nebude rozprávať. Kedykoľvek máte pocit, že by ste mu nemuseli povedať úplnú pravdu, radšej sa tomu vyhnite. On to nakoniec aj tak zistí a zle sa budete cítiť iba vy.

Foto: pexels

Váhy

Nerozhodné Váhy možno občas vyzerajú placho, ale pod povrchom sú naozaj veľmi emotívne a vedia vycítiť, kto si čo myslí. Samozrejme, nemyslíme tým čítanie myšlienok, skôr takú celkovú náladu o tom, ako sa človek cíti a či si nevymýšľa. Váhy to naozaj veľmi dobre vedia a aby toho nebolo málo, nemusia ani nič povedať. Jednoducho klamára postupne vyčlenia zo svojho života.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: