Toto je dôvod, prečo je dobré mať vo svojom okolí človeka narodeného v znamení Leva. Jeho priateľstvo je výsadou pre vyvolených

Lucia Mužlová Horoskopy

Ľudia narodení v znamení Leva sa môžu považovať za ozajstných šťastlivcov. Sú harmonickí, spojení s tvorivosťou, sú spoločenskí, no dokážu žiť aj sami so sebou, čo je veľmi dôležité. Vedia stavať dlhodobé plány a dokážu ich aj realizovať. Právom sa lev uchádza o popredné priečky v hlasovaní za najlepšie znamenie zverokruhu. Súhlasíte? Čítajte ďalej.

Vlastnosti:

pixabay

Ľudia narodení v znamení Leva sú rodenými vodcami. Sú dramatickí, tvoriví,  sebavedomí, dominantní a len veľmi ťažko im odoláme. Či už ide o prácu alebo rodinu a priateľov, môžu dosiahnuť čo chcú.

Lev je ohnivé znamenie, čo znamená, že miluje život a očakáva, že jeho život bude úžasný. Rovnako ako iné ohnivé znamenia, aj Lev je schopný naplno využívať svoju myseľ, aby vyriešil tie najzložitejšie problémy a situácie. Vládnúcim telesom je Slnko a v každej forme, aj v tej metaforickej, vyjadruje a stelesňuje jeho ego. Je to veľkou výhodou, pretože Lev je znamenie, ktoré vie, čo od života chce. Niekedy však ignoruje potreby iných ľudí, pretože je zahľadený do seba a svojich túžob.

Má zvláštnu schopnosť byť “kráľom džungle”, no napriek tomu má veľa priateľov, pretože je veľmi veľkorysý a lojálny. Sebavedomý a atraktívny Lev je schopný zjednotiť veľa ľudí do jednej súdržnej skupiny. Problémy môžu nastať, keď až priveľmi miluje sám seba a svoje úspechy. Vtedy je arogantný, lenivý a nedokáže zmeniť svoj pevný názor. Predpokladá, že “špinavú” prácu za neho urobí niekto iný. Zdravý zmysel pre humor môže spoluprácu s ostatnými ľuďmi uľahčiť.

Láska a sex:

Toto znamenie je veľmi vášnivé, ale aj úprimné. Lev dokáže svoje pocity vyjadriť priamo a s ľahkosťou. Čo sa milostného života týka, Lev je odvážny, zábavný a veľmi energický. Má jasnú predstavu o láske a o sexe, dokáže tieto dve veci dokonale odlišovať. V každom vzťahu na seba berie podobu lídra a mnohí sa spoliehajú na jeho iniciatívu a nezávislosť. Pre partnera to však môže byť únavné, najmä ak práve potrebuje zorganizovať svoje osobné záležitosti.  Lev potrebuje vedľa seba sebavedomého a rozumného partnera, ktorý bude na rovnakej intelektuálnej úrovni ako on. K milovanému človeku má vždy úctu a je k nemu štedrý.

Rodina a priatelia:

pixabay

Ľudia narodení v znamení Leva sú verní a oddaní priatelia. Vždy sa snažia pomáhať druhým, aj keď to stojí veľa času a energie. Sú silní a spoľahliví, majú schopnosť reagovať takmer na každú situáciu. Sú pokorní a láskaví a majú radi spoločenské akcie, ktoré sami organizujú. Len málokedy sú sami, pretože interakcia je im prirodzená. Svojich priateľov si vyberajú starostlivo, na základe toho, ako dobre s nimi človek dokáže držať krok. Čo sa rodiny týka, Lev urobí čokoľvek, aby ju ochránil. So svojou rodinou drží v dobrom aj zlom.

Kariéra a peniaze:

Lev je vždy plný elánu a energie, má tendenciu byť vždy obklopený ľuďmi. Je ambiciózny, kreatívny a optimistický. Akonáhle sa venuje svojim zamestnancom, urobí pre nich všetko. V práci uznáva oddych vo forme hier a rýchlej zábavy a najlepšie sa cíti, keď je šéf sám sebe. Najlepšie sa Levy uplatnia v štátnej správe, školstve a v politike. Akákoľvek práca, kde sú vo vedúcej pozícii, im vyhovuje.

Lev miluje byť obklopený modernými a elegantnými vecami. K peniazom sa dostane veľmi ľahko. Veľmi neuznáva šetrenie, radšej peniaze míňa a znovu zarába. Je extrémne veľkorysý, takže mu nerobí problém poslať obnos peňazí aj na účet svojim priateľom. Nedostatkom práce netrpí, no niekedy si toho na plecia naloží viac ako dokáže zniesť.

Máte nejakých levov aj vo svojom okolí? Potom viete, že sa na nich môžete spoľahnúť. Sú dobrými priateľmi, rodičmi a samozrejme poslucháčmi. Vždy vám budú kryť chrbát, keď to budete potrebovať.

Pozri aj: Priateľstvo so škorpiónmi je výsadou pre vyvolených. Toto je 5 dôvodov, prečo je výhrou mať Škorpióna vo svojom okolí

Lucia

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: