Pred pár rokmi prišiel o dcéru, teraz zažil ďalšiu ranu. Svetoznámemu spevákovi zomrel syn, mal len 28 rokov

TASR Ešte viac

Foto: pixabay

Vo veku 28 rokov zomrel v americkom Los Angeles Bobby Brown Jr., syn speváka Bobbyho Browna. Informovala o tom vo štvrtok agentúra AP s odvolaním sa na miestnu políciu.

Browna Jr. našli mŕtveho v stredu približne o 13.50 h miestneho času v dome vo štvrti Encino na predmestí Los Angeles policajti po telefonickom upozornení na tiesňovej linke. Cudzie zavinenie na mieste nálezu tela polícia nezistila. Brown Jr. bol synom Bobbyho Browna a Kim Wardovej.

Zomrela aj jeho exmanželka

Vo februári 2012 našli v bezvedomí v hotelovej vani v kalifornskom Beverly Hills Brownovu bývalú manželku, popovú hviezdu Whitney Houstonovú. Neskôr ju vyhlásili za mŕtvu. Speváčka, ktorá dlho bojovala so závislosťou od omamných látok, sa podľa úradov utopila, jej smrť však pripísali tiež užitiu kokaínu a srdcovej chorobe.

Foto: profimedia

Ich dcéru Bobbi Kristinu (22) našli bezvládne ležať dolu tvárou vo vani v jej dome 31. januára 2015. Odvtedy nenadobudla vedomie a 26. júla toho istého roku zomrela v dôsledku nezvratného poškodenia mozgu. Súdny lekár z americkej Atlanty však po preskúmaní celého prípadu dospel k záveru, že nie je možné určiť, či sa pokúsila vziať si život sama, alebo išlo o nehodu či pokus o vraždu.

V čase, keď Bobbi Kristina ležala vo vani, bola pod vplyvom alkoholu, marihuany, morfia, upokojujúcich liekov a látky príbuznej kokaínu. Na začiatku roka zomrel Nick Gordon, priateľ Bobbi Kristiny, ktorému súd pripísal podiel na jej smrti. Mal 30 rokov.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: