Prenasledovala ju až na toalety a potom to prišlo. 19-ročné dievča zachytilo, aká šikana sa odohráva priamo v kostole

Foto: pixabay

Do kostola chodia ľudia väčšinou kvôli tomu, aby prostredníctvom neho komunikovali s Bohom. V kostole sa majú ľudia cítiť bezpečne a pokojne. Portál Scarymommy však informoval o žene, ktorá má z návštevy chrámu traumu. Celé to zachytilo video.

Jenna, mladá žena zo Swonsboro, zo Severnej Karolíny zverejnila video, na ktorom ju členka výboru daného kostola doslova ponižuje v kúpeľni priamo v chráme. Smutný príbeh o náboženskom pokrytectve sa stal virálnym.

Príliš tučná na kraťasy

Vo videu žena prenasleduje 19-ročnú Jennu do kúpeľne, aby jej povedala, že je príliš tučná na to, aby nosila kraťasy. Ďalej jej hovorí, že ak bude mať na sebe kraťasy, nemôže viac spievať s kapelou v kostole. Počas hysterického plaču Jenna filmuje ženu, ktorá ju uráža, ďalej. Keď ju nasleduje von z kúpeľne, môžeme počuť muža, ktorý hovorí: „Vráť sa naspäť do kúpeľne.“

Žena ju sledovala do kúpeľne

„Táto žena ma sledovala do kúpeľne a napadla ma, pretože som mala na sebe rifľové šortky. Povedala mi, že tučné dievčatá šortky nenosia a pokračovala tým, že ma stále nazývala tučnou. Upozorňujem, že sa to stalo v kostole!“ napísala na Twitter a taktiež zverejnila aj oblečenie, ktoré mala v ten deň na sebe.

Do kostola už nechce vstúpiť

„Som úprimne šokovaná a smutná, že toto sa stalo v kostole. Mala by som sa cítiť prijatá a milovaná a teraz sa nechcem do toho kostola vrátiť.“ Jenna ďalej dodala, že žena, ktorá ju urážala, bola vedúcou členkou kostolného výboru. Často rozprávala v mene cirkvi na mnohých udalostiach, hoci pastor potvrdil, že po tomto incidente jej bola úloha vedúcej odobratá.

Kostol by mal byť miestom lásky

V skutočnosti, kostol vydal oficiálne vyhlásenie, v ktorom správanie ženy odsudzuje. „Sme šokovaní a smutní z toho, čo sa stalo. Kostol by mal byť miestom bezpečia, lásky a prijatia,“ napísali. Ďalej uvádzajú, že je to pre nich prioritou a posvätnou povinnosťou, aby tieto veci zabezpečili pre všetkých. Jenna sa zamýšľala nad tým, čo by sa asi stalo, keby sa takáto vec stala niekomu, kto svoju váhu nenávidí. Sama napísala, že pred dvoma rokmi by mala v takejto situácii aj samovražedné myšlienky.


Na internete sa dočkala naozaj úžasného množstva podpory a chvály za to, že sa odvážila ženu nakrúcať a ešte aj otvorene o tom hovoriť. Mnohí ľudia by možno tvrdili, že už samotné šortky do kostola nepatria. Pravdou však je, že nech sa deje čokoľvek, nikto nemá právo niekoho takýmto spôsobom urážať. Naozaj záleží v prvom rade na osobnosti a ak by náhodou natrafila na niekoho, kto svoje telo nenávidí, mohlo by to mať hrozné následky.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: