Prestaňte sa obliekať ako vaša prateta! Týchto 5 tipov vám pomôže k rozprávkovej premene a každý deň budete vyzerať úžasne


Aj vy máte občas pocit, že sa móda mení tak rýchlo? Našťastie sa niektoré kúsky stále po rokoch vracajú do módy. Ak máte niekedy pochybnosti o svojom šatníku, vedzte, že každý môže vyzerať skvele. Stačí vedieť niektoré dobré tipy a svoj šatník môžete veľmi ľahko aktualizovať a vytvoriť tak mnoho krásnych outfitov.

takprosto.cc

Toto sú tipy, ktoré by mala poznať každá žena, ktorá chce vyzerať a pôsobiť každý deň úžasne.

Neodhaľujte sa!

takprosto.cc

V súčastnosti už vôbec nefrčí byť čo najviac odhalená. Pre opačné pohlavie je práve príťažlivé, keď odhalíte a zahalíte tie správne časti vášho tela. Muža priťahuje najmä to tajomstvo, ktoré je skryté pod vašimi šatami, ktoré odhaľujú trošku a nie všetko. Upozornite na prirodzenosť a uvidíte, ako vaše sebavedomie porastie. Mini šaty nemusia byť vždy vulgárne.

takprosto.cc

Ak sa radi obliekate vyzývavejšie a sexy, nezúfajte. Je tu nový trend, ktorý je naozaj pozoruhodný. Veľmi dobre na postave fungujú nude odtiene. Oblečenie týchto odtieňov vytvára efekt nahoty bez toho, aby ste sa museli odhaľovať.

Tón v tóne je nuda

takprosto.cc
takprosto.cc

Nosiť oblečenie v jednom tóne nie je nutné. Momentálne funguje trend kombinovania rôznych farieb. Sako už nemusí ladiť s topánkami a už vôbec nemusí ladiť kabelka. Dôležité však je, aby ste to s farbami nepreháňali. Ak sa chystáte kombinovať, kombinujte najviac tri farby.

Nebuďte ako marfuša

takprosto.cc

Dnes je veľkým trendom nahé líčenie. S make-upom to netreba preháňať, pokiaľ sa nechystáte na nejakú významnú akciu. Ak si všimnete, aj dnešné nevesty s make-upom šetria. Stavajú na prirodzenosť, čo je momentálne veľmi žiadané.

Perfektný  a dokonalý účes je out

takprosto.cc

Ak si myslíte, že musíte mať každý deň perfektný účes, vyžehlené vlasy a všetko dokonale zalakované silným lakom, mýlite sa. Momentálne sú trendy rozstrapatené účesy, nedbalé drdoly a chaotické pramienky okolo hlavy. Odložte hrebeň a skúste sa trochu pohrať s vlasmi s tým, že použijete na úpravu ruky a prsty.

Podpätky nie sú všetko

takprosto.cc

Je dôležité, aby vaše nohy vyzerali každý deň zdravo a dobre, najmä aby boli upravené. Dbajte najmä o svoje päty, ktoré sú často namáhané najviac. Nie je žiadnym tajomstvom, že pohodlná a správna obuv je kľúčom k úspechu. Stále viac žien dáva dnes už prednosť pohodlnosti pred krásou, ktorú si občas musia aj vytrpieť. V móde sú tenisky, ktoré môžete kombinovať aj s elegantným oblečením.

takprosto.cc

Neznamená to však, že musíte svoje obľúbené lodičky hneď poslať niekam preč. Nechajte si ich na dôležité udalosti, oslavy, pohovory a podobne. Vaše nohy sa vám určite poďakujú.

Ak budete dodržiavať tieto jednoduché pravidlá, budete sa cítiť lepšie a sebavedomejšie. Možno si to všimne aj vaše okolie a verte, že sa na vašu osobu budú komplimenty len tak sypať.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc


Komentáre

komentárov