Pretekajúce prsia či plienková explózia. 12 veselých kresieb zo života mladej mamičky, ktoré vás zaručene rozosmejú


Nepekné škvrny na tričku, ovoniavanie niekoho zadočku, aby ste sa uistili, že sa skutočne nepokakal, zistenie, že sex je po pôrode úplne iný… To všetko po pôrode zažijete. Ako mladej mamičke sa vám život otočí hore nohami. Tieto kresby vystihujú všetky tieto zmeny úplne dokonalo.

Mladé ilustrátorky, Ingebritt ter Veld a Corinne de Vries, sa mamičkami stali len prednedávnom. Ich tehotenstvá a prvé mesiace v roli mamičiek ich inšpirovali k tomu, aby tieto kresby nakreslili. Mladé mamičky sa nepochybne v týchto kresbách určite nájdu a zistia, že veci ktoré sa im dejú, sa dejú každej jednej žene. Sériou kresieb s názvom „Veci, ktoré vedia iba mamky“, sa snažia ukázať svetu realitu materstva – so všetkými bolesťami, zábavou a krásnymi momentami.

Corinne
Corinne
Corinne
Corinne
Corinne
Corinne
Corinne
Corinne
Corinne
Corinne
Corinne
Corinne

Byť rodičom, a obzvlášť mamkou, je niekedy frustrujúce a ťažké. Je to práca na celý život. Každý rodič chce naučiť a dať dieťaťu len to najlepšie, chce z neho urobiť dobrého človeka. Buďme preto vďační za všetko, čo nám naši rodičia dali a akých ľudí z nás urobili. Mali by byť našimi celoživotnými hrdinami a vzormi.

Pozri aj: Počas celého týždňa nechala mamička manžela, aby vyberal, čo si má obliecť. Takto to dopadlo

zdroj: babskeveci.sk boredpanda.com


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));