Prezidentka Zuzana Čaputová, ako ju nepoznáte. S takouto fotografiou sa objavila na titulke známeho časopisu

FOTO TASR - Martin Baumann

Prezidentka Zuzana Čaputová sa objavila na titulkách známych časopisov hneď niekoľkokrát. Od svojho zvolenia bola tvárou Forbes, ale aj známeho časopisu Vogue.

Najnovšie však bude na titulke Vogue Leaders, ktorý má vyjsť 17. júna. Pred niekoľkými dňami to boli dva roky, odkedy je Zuzana Čaputová vo svojej funkcii a odvtedy si získala priam neuveriteľnú popularitu a stala sa tiež najdôveryhodnejšou političkou. Teraz však Vogue Czechoslovakia zverejnil na svojom Instagrame fotografiu, na ktorej je z prezidentky iná žena.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vogue Czechoslovakia (@vogueczechoslovakia)

Neuveriteľné fotografie

“Laskavost považuje ve své práci za přednost. O feminismu často nemluví, ale žije jej každým dnem. Je první ženou v čele Slovenska a nejmladší v nejvyšší ústavní funkci….

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vogue Czechoslovakia (@vogueczechoslovakia)

Jeden z prvních rozhovorů, který poskytla po svém zvolení, byl pro československou Vogue a její tvář se objevila také na obálce. Právě v těchto dnech ji můžete vidět na obálce znovu, a to na titulní straně Vogue Leaders, kde vedla rozhovor s Madeleine Albright,” uviedli v popise. O tom, že prvé tlačené číslo Vogue Leaders sa objaví v obchodoch, informovali už v máji, kedy zverejnili aj spomínanú titulnú fotografiu.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: