Prezradili pohlavie bábätka, no pustili sa do kráľovskej rodiny. Princ Harry a Meghan Markle šokovali mnohých ľudí

Foto: Profimedia

Ľudia očakávali, že Meghan Markle a princ Harry v dvojhodinovom špeciáli u Oprah zhodia na kráľovskú rodinu niekoľko bomb.

Už počas avizovania rozhovoru mnohí ľudia tŕpli, čo všetko Meghan Markle a princ Harry odhalia a aká bude naozajstná pravda o ich pobyte v kráľovskej rodine. Ako uvádza portál Ladbible, chceli veci uviesť na pravú mieru. Mnohých ľudí napríklad veľmi prekvapilo, že Harry a Meghan sa zosobášili tri dni pred oficiálnou kráľovskou svadbou. Dvojica podľa všetkého požiadala arcibiskupa Justina Welbyho, aby ich oddal ešte predtým a on súhlasil.

Svadba bola urobená pre svet

Meghan v rozhovore povedala, že kráľovská svadba bola “zážitkom mimo tela” a uviedla, že jej veľký deň bol naplánovaný pre celý svet. Povedala tiež, že sama nevie, ako sa jej podarilo celú noc predtým normálne prespať. “Pokúsili sme sa to urobiť zábavné a pripomínali sme si, že je to náš deň, no obaja sme si boli vedomí, že je to deň, ktorý je naplánovaný pre celý svet,” povedala.

Poznámky pred narodením Archieho

Oprah sa jej tiež spýtala na klebety o tom, že pred svadbou rozplakala vojvodkyňu Kate. “Nerozplakala som ju… Niekoľko dní pred svadbou sa kvôli niečomu rozčúlila… bolo mi z toho doplaču a zranilo to moje city,” povedala. Ľudí však najviac zasiahlo to, čo prezradila Meghan Markle potom. Pred narodením Archieho sa vraj dlho diskutovalo o tom, akej farby bude jeho pokožka a aký “tmavý” bude, keď sa narodí.

Harry a Meghan
Foto: archív TASR/AP

Meghan nechcela povedať, kto z kráľovskej rodiny sa takto vyjadril, no podľa všetkého si Oprah vytvorila dobrú domnienku, keď sa opýtala, či boli obavy z toho, že bude dieťatko príliš “tmavé”.

Pozitívne správy

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová prezradili, že ich druhé dieťa, ktoré sa má narodiť v lete, bude dievčatko. Uviedli to v rozhovore s americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou, ktorý v USA odvysielali v nedeľu večer. Išlo o výnimočný pozitívny moment v rozhovore, ktorý sa týkal prevažne ich problémov v kráľovskej rodine, približuje agentúra AP. Ich prvé dieťa, syn Archie, bude mať v máji dva roky.

Foto: TASR/Henk Kruger/African News Agency via AP, Pool

Charles si prešiel podobným

“Mať chlapca a potom dievča, čo si môžete viac želať?” povedal Harry, ktorý sa k interview pridal po tom, ako Meghan hovorila s Winfreyovou sama. Harry poprel, že by nečakane prekvapil kráľovnú Alžbetu II. oznámením, že s Meghan sa nevrátia k plneniu svojich povinností členov britskej kráľovskej rodiny. Podľa jeho slov tomu predchádzalo viacero konverzácií. Harry však povedal, že má pocit, že ho jeho otec princ Charles “nechal v štichu, pretože si prešiel niečím podobným”. “Vie, aké je to cítiť bolesť,” uviedol s tým, že otec prestal reagovať na jeho telefonáty. Doplnil, že jeho otec i jeho brat princ William sú “uväznení” v kráľovskom systéme.

Foto: archív TASR

V interview Harry hovoril tiež o svojich obavách, že sa “zopakuje história”, čím narážal na tragédiu okolo svojej matky princeznej Diany. Tá sa po rozchode s princom Charlesom odcudzila kráľovskej rodine a bola predmetom intenzívneho záujmu médií pred smrťou pri autonehode v Paríži v roku 1997.

“Urobili sme všetko pre to, aby sme mohli ostať v kráľovskej rodine,” dodal Harry, podľa ktorého je jednoduchou odpoveďou na otázku, prečo s manželkou odišli z Británie, “chýbajúca podpora a chýbajúce porozumenie”. “Vzal som veci do vlastných rúk. Musel som to urobiť pre svoju rodinu,” zdôraznil.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: