Pri fotení so sirotou ukázal Donald Trump nevhodné gesto. Rodičia dieťaťa zomreli počas masovej streľby v El Paso

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: AP Photo/Carolyn Kaster

Prezident USA Donald Trump je už dlhodobo veľmi kontroverznou postavou. Niektorí ho milujú a iní ho nenávidia, no najnovšie to podľa Unilad poriadne prestrelil. Po zverejnenej fotografii sa na neho valí kritika z každej strany.

Prezidenta USA Donalda Trumpa odfotili, ako ukazoval palec hore, keď pózoval s dvojmesačným dieťatkom, ktorého rodičia boli zabití počas masovej streľby v El Paso.

Udalosťami nebol dotknutý

Rodičia osirelého dieťatka Andre a Jordan Anchondo, boli spolu s ďalšími 22 obeťami zabití počas masakru v supermarkete. Dieťatko malo zlomené kosti, keď na neho jeho matka padla, aby ho uchránila pred streľbou. Avšak, keď dieťa, ktoré nazvali Paul, priniesli za Trumpom na University Medical Center of El Paso, prezident sa nezdal byť dotknutý tým, čo sa mu stalo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maria Sanabria (@mydailytrumpzone),

Nevhodné úsmevy a gestá

73-ročný Trump a prvá dáma Melania pózovali spolu s Paulom pre fotoaparáty, pričom prezident dokonca zdvihol palec. Mnohých ľudí fotografie veľmi znepokojili a lekári v nemocnci v El Paso dokonca uviedli, že sa im zdalo, že prezidentovi chýba empatia. Svedčia o tom aj ďalšie fotografie z nemocnice, na ktorých sa usmieva spolu s lekármi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Melania Trump (@elegant_melania),

Tragédia v El Paso je označená ako ôsmy najsmrteľnejší masový útok v USA a ako najsmrteľnejší deň v dejinách Texasu.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: