Priateľstvo so škorpiónmi je výsadou pre vyvolených. Toto je 5 dôvodov, prečo je výhrou mať Škorpióna vo svojom okolí

Monizz Charakteristika znamení

O škorpiónoch sa vraví, že sú neprajní a rezervovaní. Je pravda, že škorpióny sú pomerne temné stvorenia, no neplatí to na nich ako na ľudí. Ich temnota spočíva skôr  v zahalenej duši, ktorú odkryjú len tomu, kto im za to naozaj stojí. Inak sú to veľmi priateľskí a milí ľudia, ktorí sa vám síce nehodia teatrálne do náruče, no pomocnú ruku podajú vždy, keď je to potrebné.

pixabay.com

Ak ste si mysleli, že ľudia narodení v znamení škorpióna sú veľkí sebci, držali ste sa v omyle. Je to práve naopak. Škorpión sa síce za ľudí okolo seba nepôjde hodiť pod most, ale dokáže sa teda poriadne obetovať pre dobro tých, ktorých naozaj miluje. Aj pre toto sú škorpióny výborní priatelia a rovnako tak aj výborní rodičia.

5 dôvodov, prečo mať škorpióna za priateľa

Priateľstvo sa nedá kúpiť ani vynútiť, ale ak sa vám v živote pošťastí mať za priateľa človeka narodeného v znamení škorpióna, potom máte vyhraté. Tento človek vás totiž len tak ľahko a dobrovoľne neopustí a navyše je mimoriadne lojálny. Škorpióny sú totiž najlojálnejšie znamenie spomedzi všetkých dvanástich.

pixabay.com

Sú spoľahliví. Škorpióny vás nikdy nenechajú v štichu a sú ochotní pomôcť v každom čase, v každej situácii a na každom mieste. Často sú však sklamaní, pretože rovnaký prístup očakávajú aj od okolia a toho sa dočkajú len málokedy. Ak teda potrebujete priateľa, ktorý vám bude nápomocný a zároveň nevyzradí vaše tajomstvá, rozhodne ho hľadajte medzi škorpiónmi.

pixabay.com

Neznášajú klebety. Neznášajú ich dokonca natoľko, že ak pri nich začnete klebetiť, sú schopní vstať a odísť z miestnosti. Oheň na streche zapálite, ak začnete pred škorpiónom ohovárať jeho vlastného priateľa. S vami ako s človek rozhodne skončil.

Sú zábavní. Ľudia narodení v tomto znamení sú zábavní a vtipní. Nikdy s nimi nie je nuda, a aj keď to tak nevyzerá, pri posedení so škorpiónom by nikdy nemali nastať trápne pauzy. Ak je šanca stretnúť sa s priateľmi alebo podebatovať si pri dobrej káve, škorpióny idú hneď a vôbec neváhajú. Majú jednoducho radi spoločnosť.

pixabay.com

Sú charizmatickí. Inými slovami  dokážu byť dušou spoločnosti. Rozveselia, zanalyzujú, odľahčia, ale aj zafilozofujú. Nie sú to typy ľudí, ktorí majú radi silenú pozornosť a snažia sa všetku upriamiť na seba. Práve naopak, škorpióny sú osobnosti s veľkým O, pretože pozornosť vedia upútať nenútene a bez toho, aby to vôbec chceli.

Nič nerobia povrchne. Aj pre toto sa oplatí mať za kamaráta škorpióna. Človek sa od neho môže veľa naučiť. Väčšina z nich sú totiž pedanti, perfekcionisti, ktorí nikdy neurobia nič len tak zvrchu. Neutrú prach len aby sa nepovedalo, ale ani neurobia druhému človeku službičku len tak polovičato. Sami si dávajú vysoké ciele a sú ambiciózni, čo ich motivuje aj k tomu, aby všetko, do čoho sa pustia, robili na sto percent.

pixabay.com

Ak teda poznáte nejakého škorpióna a ešte k tomu je to váš priateľ, môžete si pogratulovať. Pri najbližšej príležitosti môžete dať tomuto človeku pocítiť, ako ho máte radi. Navonok bude skromný a možno neprejaví žiadne emócie, no vo vnútri bude jeho duša jasať. A to už celkom stojí za to, no nie?

 Aké sú vaše skúsenosti so škorpiónmi? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: TEST: Vidíte na tomto obrázku tvár muža alebo schúlenú ženu? Prečítajte si, čo to prezrádza o vašej osobnosti

zdroj: babskeveci.sk (M)

4
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: