Príbeh ako z romantickej komédie. Muž priletel za svojou priateľkou, aby ju prekvapil, toto však nečakal

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Twitter (Salma Saade)

Takmer každý z nás miluje romantické komédie. Človek pri nich môže zrelaxovať a vyplnúť, jednoducho sa oslobodiť od všetkého, čo ho ťaží.

Mnohých to inšpiruje k tomu, aby sami začali robiť romantické gestá a skutky. Nie vždy to však vyjde podľa plánov. Portál Bored Panda informoval o príbehu ľudí, ktorí pred niekoľkými rokmi zažili scénu z romantickej komédie, hoci nevydarenú. Príbeh zdieľala Salma, ktorá sa pred štyrmi rokmi rozhodla, že prekvapí svojho priateľa Finlaya a odletí za ním z Paríža do Edinburghu.

Príbeh romantického fiaska

Netušila, že jej priateľ má plán, ktorý je veľmi podobný tomu jej. Po príchode do Edinburghu sa skontaktovala s jeho kamarátom Adamom, aby zistila, či je Finlay na byte a prekvapila ho. Ten jej však odpísal, že Finlay práve odletel do Paríža za ňou. Salma si najprv myslela, že si z nej uťahuje, no Adam to myslel vážne, a tak hneď kontaktovala Finlaya, aby sa hneď vrátil, že ona práve prišla.

Reakcie na sociálnych sieťach

Ten už však medzitým priletel do Paríža. Na Twitteri zdieľali niekoľko rozhovorov z toho obdobia a Salma tiež pripojila vtipný popis. “Šťastné štvrté výročie toho, keď som priletela do Edinburghu, aby som prekvapila Finlaya, kým on priletel do Paríža, aby prekvapil mňa. A preto sa už nesnažíme jeden druhého prekvapiť,” napísala. Ich príbeh romantického fiaska sa stal na sociálnych sieťach virálny a získal si pomerne veľkú pozornosť. Množstvo ľudí poukázalo na to, že z tohto príbehu by sa naozaj mohla stať slušná romantická komédia.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: