Príbeh lásky ako z filmu. Tento muž predal všetko, čo mal a na bicykli prešiel 9 600 km z Indie do Švédska, aby mohol byť so ženou svojho života

Lucia Mužlová Ešte viac

Viete si predstaviť, že niečomu veríte tak silno, že tomu podriadite celý zmysel života? Pradyumna Kumar Mahanandia sa narodil v roku 1949 v Indii, v kaste tzv. „nedotknuteľných,“ ktorí väčšinu nemajú priveľmi svetlé vyhliadky na budúcnosť. Avšak tomuto mužovi boli hviezdy naklonené. Pri jeho narodení si jeho rodičia vypočuli trošku nezvyčajnú astrologickú predpoveď. Podľa nej bola chlapcovi súdená žena, hudobníčka z ďalekej krajiny, ktorá sa narodí v znamení býka a ktorá bude vlastniť les. Keď v roku 1975 Pradyumnovi skutočne do života vstúpila táto žena, urobil všetko preto, aby boli spolu. Príbeh ich nezvyčajnej lásky dnes inšpiruje ľudí na celom svete.

Kumar od malička veril, že sa vyplní predpoveď astrológa. Do svojho sna dával energiu a pozornosť, a tak nečudo, že sa naozaj jeho vízia pretavila v skutočnosť. I keď to bolo krajne nepravdepodobné, osud spojil životy dvoch ľudí z opačných koncov planéty.

Keď jednoducho vieš, že je to tá pravá

pkmahanandia

Kumar sa živil ako pouličný umelec, ktorý kreslil portréty turistov. V roku 1975 sa pri ňom zastavila nádherná žena, Charlotte Von Schedvin, ktorá ho poprosila o portrét. Kumar vedel, že je to tá „pravá.“ Z odhalenia bol však taký nervózny, že nebol schopný zachytiť jej podobu na prvýkrát. Dohodli sa, že Charlotte príde na druhý deň. Celkovo jej nakreslil tri portréty, pri ktorých sa ubezpečil, že je to naozaj žena jeho života. Samozrejme, že sa narodila v znamení býka, a dokonca vlastnila aj les. No čo sa dá robiť s tou obrovskou vzdialenosťou, ktorá delila týchto dvoch ľudí? Charlotte sa chystala naspäť do Švédska, ktoré bolo od Kumarovho bydliska vzdialené viac ako 9 600 kilometrov.

Najväčšou prekážkou boli jeho pochybnosti

pkmahanandia

S tým, čo cítil, sa Kumar zveril len 19-ročnej Charlotte ihneď na druhý deň. Tá sa nezľakla a dala mu šancu. Párik spolu randil necelé tri týždne, pretože Charlotte čakali doma povinnosti. Kumar napriek pochybnostiam a negatívnym myšlienkam, ktoré mal vo vnútri, predal všetko, čo mal. Za peniaze si kúpil bicykel, na ktorom precestoval neuveriteľných 9 600 kilometrov. A to všetko, aby mohol byť s láskou svojho života.

Láska prekoná naozaj všetko

pkmahanandia
pkmahanandia

Sú spolu viac ako 40 rokov

pkmahanandia
pkmahanandia

Tento obrovský risk sa Kumarovi vyplatil. Po jeho príchode do Švédska sa čoskoro konala svadba. Spolu s Charlotte vychovali dve deti a tvrdia, že ich láska je silnejšia než kedykoľvek predtým. Z Pradyumnu Kumara Mahanandia sa stal učiteľ a inšpirátor, ktorý vlieva pozitivitu do tisícky ľudí, ktorí chodia na jeho prednášky.

Ak aj vám dá osud do cesty človeka, ktorý vo vás zapáli iskru, určite si ho nenechajte len tak utiecť z vášho života. Ak naozaj máte byť spolu, neexistuje prekážka, ktorú by ste nevedeli prekonať.

Pozri aj: Takto vyzerá pravá láska. 15+ nádherných pred a po fotografií, vďaka ktorým budete veriť na večnú lásku

boredpanda.com

0
Komentovať (0)