Princ George a princezná Charlotte budú hlavnými detskými družbami na svadbe princa Harryho. A toto budú mať oblečené!

Monizz Ešte viac

Veľká Británia zasa spôsobila davovú psychózu, keď kráľovský palác ohlásil zásnuby princa Harryho a Meghan Marklovej. Svadba by sa mala konať v máji budúceho roka a očakáva sa, že sa na nej zúčastní celá kráľovská rodina. Vrátane asi najpopulárnejšej dvojice – súrodencov Georga a Charlotte.

Deti princa Williama a vojvodkyne Catherine sú jediný synovec a neter, ktorých princ Harry má, preto by bolo pre verejnosť šokujúce, keby sa v zástupe družičiek a družbov neobjavili. Ako by sa to aj mohlo stať, keď na svadbe Pippy Middletonovej rozhadzovali kvietky jedna radosť!?

Briti to berú osobne

Možno viac ako samotná kráľovská rodina túto problematiku prežíva britský ľud. Novinári, samozrejme, odpovedali na tlak verejnosti a po otázkach, ktoré trápia ľudí, sa začali vypytovať na kráľovský dvor. Hovorca kráľovského paláca povedal: „Svadba bude rodinnou udalosťou, preto takýto scenár možno očakávať.“

Podobne, ako vo väčšine Európy, kráča k oltáru prvá nevesta a za ňou celá tlupa družičiek a družbov pohadzujúcich kvety alebo držiacich nevestin závoj. Presne takto to bolo aj na svadbe Pippy Middletonovej, sestry vojvodkyne Catherine, na ktorej sobáš si ešte verejnosť dobre spomína. Aj s Meghan sa kráľovské deti už niekoľkokrát stretli, čo verejnosť považuje za dobré znamenie toho, že na svadbe teda budú priamymi účastníkmi sprievodu nevesty.

Len aby deti neukradli pozornosť médií neveste a ženíchovi. Na obrade Pippy a jej manžela Jamesa to boli totiž práve oni, na ktorých sa väčšinou upierali objektívy fotoaparátov. Nevesta so ženíchom ostávali trochu v úzadí a bokom. George kráčal uličkou s košíkom plným kvetov a rozkošná Charlotte sa obzerala na všetky strany s kvetinovým venčekom na hlave hľadajúc svoju mamu, ktorá bola v tesnom závese za svojou čerstvo vydatou sestrou.

Na svadbe Harryho a Meghan by však kráľovské deti mohli byť oblečené tematickejšie, keďže ide o svadbu princa Harryho. Predpokladá sa, že princ George sa tentoraz vyhne bielej košieľke a nohavičkám v svetlých odtieňoch a oblečú ho do niečoho s „vojenskejšou“ tematikou. Princezná Charlotte bude mať pravdepodobne svetlé alebo biele šaty, podobne ako na svadbe svojej tety Pippy.

Pri svadbe svojej sestry sa vojvodkyňa Kate nedržala v jej blízkosti počas obradu, aby nestrhla na seba pozornosť, ktorú neustále chtiac-nechtiac púta. Podobne to bude pravdepodobne aj na svadbe Meghan a Harryho, a tak sa Britmi milovaná vojvodkyňa bude držať čo najviac bokom. Pred svadbou sa uskutoční niekoľko skúšok, na ktorých sa zúčastní aj Kate a pestúnka kráľovských detí Mary.

Tie budú s deťmi hovoriť o ich povinnostiach a zodpovednosti na svadobnom obrade. Zrejme ich vystríhajú aj pred vymýšľaním, ktorému sa nevyhol nezbedný princ George, keď na svadbe Pippy ťahal neveste šaty. Od mamy dostal pred očami fotografov a aj hostí poriadnu hubovú polievku a na chvíľu ostal zaskočene stáť. Mamine karhajúce slová ho však neodradili od toho, aby po pár minútach na celý incident zabudol a ďalej sa bavil s ostatnými deťmi.

Pozri aj: Porovnali sme zásnuby princa Williama s Kate a princa Harryho s Meghan a všimli sme si túto jednu vec. Prečo pôsobila Kate tak vystrašene?

zdroj: babskeveci.sk (M), redbookmag.com

0
Komentovať (0)