Princ George je v škole veľmi populárny. Kamarátov pozval aj do paláca, má to však háčik

Kristína Hagarová Ešte viac

TASR archív

Malý George začal svoj tretí rok v škole, ale medzi rovesníkmi je už teraz veľmi populárny. Podľa portálu Daily Mail už stihol pozvať niekoľko svojich spolužiakov do Kensingtonského paláca.

Princ George navštevuje školu Thomasa Battersea v Londýne a tento rok spolu s ním začala chodiť do školy aj jeho sestra, princezná Charlotte. Princ William a jeho manželka Kate majú byť nadšení z toho, že si George našiel kamarátov, no dostať sa do paláca nie je také jednoduché, ako si asi malý princ predstavuje.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prince George Alexander Louis (@hrhprincgeorge),

Je ako každé normálne dieťa

George je ako každé iné normálne dieťa a je jasné, že sa chce so svojimi kamarátmi stretávať aj po škole. Do paláca je však problematické sa dostať a každý človek, ktorý od neho príde, musí byť podrobený bezpečnostnej kontrole. Podľa zdroja je jasné, že pre jeho kamarátov a ich rodičov musí byť úžasná predstava toho, že budú môcť ísť do domu kráľovskej rodiny.

Dostať sa do paláca nie je jednoduché

“Vyžaduje si to trochu viac plánovania, ako je obvyklé, pretože všetci, ktorí navštívia palác, musia byť podrobení bezpečnostnej kontrole.” Malá Charlotte bola nadšená z toho, že konečne bude chodiť do školy so svojím starším bratom. Rovnako nadšené je aj vedenie školy, pre ktoré je česť, že už dvaja členovia kráľovskej rodiny navštevujú ich inštitúciu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prince George Alexander Louis (@hrhprincgeorge),

Škola je hrdá, že ich navštevujú členovia kráľovskej rodiny

Škola Thomasa Battersea je hrdá na svoje akademické výsledky a na to, čo všetko žiakom ponúka. Ponúkajú aj široké množstvo mimoškolských aktivít, ako je napríklad šerm, filozofia, záhradníctvo, ale aj hrnčiarstvo. Čo sa týka školného, predstavuje to 18000 libier ročne, pričom za Charlotte budú platiť trochu menej, keďže na druhé dieťa poskytla škola zľavu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prince George Alexander Louis (@hrhprincgeorge),

Drahé školné

Škola je pomerne mladá, založili ju len pred 40-timi rokmi a momentálne do nej chodí 540 detí, chlapcov a dievčat od štyroch do trinástich rokov. Podľa prezentácie je pre školu najdôležitejšie, aby sa deti naučili láskavosti a medzi ďalšie hodnoty patria zdvorilosť, sebavedomie a pokora.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: