Rodičia spolužiakov malého princa už nemusia bojovať za jeho vylúčenie. Britské úrady včera zatkli muža, ktorý chcel Georgea uniesť


Bolo to už dávnejšie, no informácie o ohrození malého princa vzbudili poriadnu paniku. Do areálu školy, ktorú navštevuje britský následník trónu princ George, sa niekoľkokrát prešmykla žena, ktorá mala mať na svedomí chlapcov únos. Rodičia detí sa začali búriť a žiadali, aby princa preložili do inej školy, lebo ohrozuje životy ich detí.

George this morning

A post shared by Prince George of Cambridge 💜 (@princegeorgepictures) on

Britské úrady len nedávno zadržali muža, ktorý mal byť členom teroristickej organizácie. Tá sa stala hotovou pohromou 21. storočia a radikáli sa snažia svet ohrozovať už naozaj na každom rohu. Británia nie je výnimkou, ba naopak, tak sa zdá, že za uplynulé obdobie sa v nej zgrupujú takíto ľudia v čoraz väčšom počte.

Oznámil to verejne

Nie je to tak dávno, čo správu o úmysle zabiť princa Georgea oznámili aj kompetentným osobám. Nie je jasné, či poplašná správa prišla priamo do Buckinghamského paláca, alebo sa ku kráľovskej rodine dostala inou cestou, podstatné však je, že polícia po útočníkoch začala pátrať. Dnes je výsledkom jeden zadržaný, ktorý by mal byť aktérom pripravovaných útokov.

#family#canada#tour#royal#love #princess#charlotte#kate#prince #william#george#september#2017#uk#party#beautif

A post shared by Prince George Alexander Louis (@georgealexanderlouishrh) on

22.novembra zatkli 31-ročného muža menom Husnain Rashid, ktorého obvinili z podnecovania verejnosti k vražde britského následníka. 6. decembra sa na stránke magistrátneho úradu vo Westminsteri objavil oznam o zatknutí muža, ktorý na sociálnych sieťach zverejňoval fotografie princa Georgea s adresou jeho školy a heslom hlásajúcim, že britská kráľovská rodina nepodnecuje mier.

Obvinili ho tiež z používania tajných kanálov, prostredníctvom ktorých vyzýval k útokom na židovské komunity na britských futbalových štadiónov. Muž však tieto obvinenia odmietol a trvá na svojej nevine. Zadržaný bude prinajmenšom do 20.decembra, kedy pokračuje súdne konanie v tejto veci.

Credit Tim Rooke

A post shared by Prince George of Cambridge 💜 (@princegeorgepictures) on

Susedia muža sú zhrození a tvrdia, že s ním nikdy neboli žiadne problémy, bol vraj slušný a úctivý. Napriek aktívnej ochrane a boju britských služieb proti hrozbe terorizmu sa v krajine pokoj nedarí udržiavať. Aj z tých najnevinnejšie pôsobiacich ľudí sa čoraz častejšie vykľujú podozriví osoby. Ak k celej záležitosti pripočítame ešte aj záhadné návštevy cudzej ženy, ktorá chcela princa Georgea z areálu školy uniesť začiatkom jesene, rodičia a zvyšok rodiny majú čo robiť, aby sa doma držali v pokoji.

George this morning.

A post shared by Prince George of Cambridge 💜 (@princegeorgepictures) on

Ostáva len otázne, či ide o ďalší pokus vzbudiť strach, alebo o skutočný zámer uniesť britského princa a v Angličanoch vzbudiť úplnú hystériu.

Pozri aj: Vojvodkyňa Kate opäť prekvapuje! V poslednom čase sa v spoločnosti veľmi často ukazuje s niečím, čo patrilo kedysi princeznej Diane

zdroj: babskeveci.sk (M), ofigenno.com


Komentáre

komentárov