Princ Harry a Meghan Markle oznámili veľkú novinku. Toto nikto nečakal

TASR Ešte viac

Foto: TASR archív FILE - In this Saturday, June 29, 2019 file photo, Britain's Prince Harry, left, and Meghan, Duchess of Sussex, walk off the field before a baseball game in London. Royal officials say Prince Harry will see the legacy of his late mother Princess Diana’s humanitarian work in Angola during a visit to southern Africa this fall. Buckingham Palace released details Friday, Sept. 6 of the trip by Harry, Meghan and their son Archie, who was born in May. (AP Photo/Tim Ireland, file)

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markle sa presťahovali do mesta Santa Barbara v americkom štáte Kalifornia. Pre agentúru DPA to v stredu uviedol hovorca prominentného páru.

“Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa presťahovali do svojho rodinného domu (v Santa Barbare) v júli tohto roku,” uviedol hovorca s tým, že manželia dúfajú, že bude rešpektované ich súkromie, ako aj súkromie ich susedov. Herečka Meghan Markle (39), ktorá je rodáčkou z kalifornského Los Angeles, sa za princa Harryho (35) vydala v máji 2018 a o rok neskôr sa im narodil syn Archie.

Harry a Meghan
Foto: archív TASR/AP
Harry a Meghan
Foto: archív TASR/AP

Snažia sa žiť v súkromí

Začiatkom tohto roka manželia oznámili, že plánujú viesť nezávislejší život a financovať si ho sami. Vzdali sa kráľovských povinností a chcú si budovať vlastnú kariéru. Harry je šiesty v poradí nástupníctva na britský trón. Aj keď sa vzdal povinností v rámci kráľovskej rodiny, zostal mu titul princ a pár si ponechal tituly vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: