Princ Harry a Meghan oznámili úžasnú novinu. Takúto správu nikto nečakal

TASR Ešte viac

Foto: Instagram (sussexroyal)

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan očakávajú svoje druhé dieťa. Informovala o tom v nedeľu tlačová agentúra Reuters s odvolaním sa na hovorcu kráľovského páru.

Harry (36) a Meghan (39) sa vzdali svojich kráľovských povinností v januári 2020 a presťahovali sa so svojím synom Archiem do amerického štátu Kalifornia, kde hodlajú viesť nezávislejší život a byť mimo pozornosti britských médií.

Krásna fotografia

“Môžeme potvrdiť, že Archie sa stane starším bratom. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu s radosťou oznamujú, že očakávajú svojho druhého potomka,” uviedol hovorca kráľovského páru. Oznámenie sprevádzala čiernobiela fotografia evidentne tehotnej Meghan ležiacej na trávniku s rukou položenou na svojom bruchu a hlavou spočívajúcou na nohe usmievajúceho sa princa. Záber vyhotovil dlhoročný osobný priateľ a fotograf páru Misan Harriman.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Misan Harriman (@misanharriman)

Z Archieho bude veľký brat

Archie sa narodil v máji 2019. Harry a Meghan sa odvtedy, ako ukončili svoje kráľovské povinnosti, venujú charitatívnej činnosti a podpísali kontrakt s televíznymi stanicami a inými médiami v súvislosti so spustením svojho debutového podcastu. Meghan vlani oznámila, že v júli potratila. Pár sa zosobášil v roku 2018. Ich vzťah s britskou tlačou sa následne rýchlo zhoršil, pričom pár viedol súdne spory s viacerými novinami.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: