Princ Harry a Meghan oznámili veľkú novinku. Prekvapili tým fanúšikov, ale aj rodinu

TASR Ešte viac

Foto: TASR archív

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová podpísali dohodu so spoločnosťou Netflix o výrobe viacerých programov, informovala v stredu na svojej webovej stránke stanica BBC.

V niektorých programoch by sa mohli predstaviť i ako účinkujúci. Viacročná dohoda zahŕňa dokumentárne filmy, dokumentárne seriály, filmy i detské programy. “Budeme sa sústrediť na tvorbu obsahu, ktorý informuje ale takisto dáva nádej,” uviedli Harry a Meghan. Dodali, že výroba inšpiratívnych rodinných programov je pre nich ako čerstvých rodičov dôležitá.

Foto: TASR archív

Plánujú viesť nezávislý život

Šéf Netflixu Ted Sarandos povedal, že je “neuveriteľne hrdý” v súvislosti s výberom vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu. Herečka Meghan Markleová (39), ktorá je rodáčkou z kalifornského Los Angeles, sa za princa Harryho (35) vydala v máji 2018 a o rok neskôr sa im narodil syn Archie. Začiatkom tohto roka manželia oznámili, že plánujú viesť nezávislejší život a financovať si ho sami.

Harry a Meghan
Foto: archív TASR/AP

Vzdali sa kráľovských povinností a chcú si budovať vlastnú kariéru. Harry je šiesty v poradí nástupníctva na britský trón. Aj keď sa vzdal povinností v rámci kráľovskej rodiny, zostal mu titul princ a pár si ponechal tituly vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: