Od teraz ich môžete sledovať. Princ Harry a Meghan si založili účet na Instagrame a prekonali tak svetový rekord

TASR Ešte viac

Princ Harry a Meghan Markle/Foto: archív TASR

Britský princ Harry (Henry) a jeho manželka Meghan prelomili rekord, keď ich novospustený spoločný účet na sociálnej sieti Instagram získal za menej než šesť hodín milión sledovateľov (followerov). Informovala o tom v stredu Guinnessova kniha rekordov, ktorú cituje tlačová agentúra AFP.

Ich spoločný účet s názvom „sussexroyal“, ktorý má zatiaľ iba jediný príspevok obsahujúci monogram ich mien, spustili v utorok a odvtedy už získal 2,8 milióna sledovateľov. Samotný príspevok už má milión lajkov.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

„Tešíme sa na zdieľanie práce, ktorá nás poháňa, prípadov, ktoré podporujeme, dôležitých oznámení a príležitostí na vysvetlenie kľúčových záležitostí,“ uviedol pár vo svojom príspevku. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu očakávajú v nasledujúcich týždňoch svoje prvé dieťa. Kráľovský pár prekonal rekord, ktorý na Instagrame držal juhokórejský spevák Kang Daniel; ten dosiahol milión sledovateľov za 11 hodín a 36 minút. Ešte skorším držiteľom tohto prvenstva bol pápež František; na odber jeho účtu s názvom „franciscus“ sa prihlásil milión ľudí za 12 hodín. Meghan, bývalá herečka, ktorá sa preslávila účinkovaním v americkom televíznom seriáli Suits (Kravaťáci), zrušila všetky svoje osobné účty na sociálnych médiách pred sobášom s Harrym v máji 2018.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: