Princ Harry a Meghan zverejnili tú najkrajšiu fotografiu zo svadby, ktorú doposiaľ nikto nevidel. Čo je na nej špeciálne?

Lucia Mužlová Ešte viac

Kensingtnonský palác zverejnil jednu „tajnú“ fotografiu zo svadby princa Harryho a Meghan. Doposiaľ k nej verejnosť nemala prístup, no to sa zmenilo v okamihu, keď sa manželský pár rozhodol, že to bude fotografia na ich vianočné pozdravy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Ešte stále majú mnohí vo zvyku posielať na sviatky pohľadnice, prípadne vianočné pozdravy s rodinnými fotografiami. Harry a Meghna sa tento rok rozhodli pre fotografiu z ich svadby. Bola to veľká udalosť v ich živote a aj dôležitý moment. Čiernobiela fotografia zachytáva aj ohňostroj nad domom Frogmore a za fotoaparátom stále Chris Allerton.

Meghan a Harry však nie sú jediní, ktorí zasielajú vianočné pozdravy. Pozrite sa na rodinnú fotografiu princa Williama, Kate a detí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Meghan a Harry budú tento rok oslavovať Vianoce spolu s Williamom, Kate a deťmi v panstve v Sandringhame, pričom fotografie nebudú prístupné verejnosti, ostávajú len v rodinnom albume.

Pozri aj: AKTUÁLNE: Vianoce môžu byť biele na horách, čakajú nás však nadpriemerné teploty. Takto bude počas sviatkov

Lucia M.,womenshealthmag.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: