Princ Harry čelí obrovskej vlne kritiky. Ľudia tvrdia, že týmto dal kráľovnej ranu pod pás

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR/AP

Po pohrebe princa Philipa mnohí očakávali, že Harry sa v Británii nejaký čas zdrží. So svojou rodinou nebol vyše roka a ľudia predpokladali, že zostane minimálne do narodenín kráľovnej Alžbety.

Ako uvádza portál Express, princ Harry bol podľa Daily Mail pozorovaný pri príchode do USA a odvtedy na neho fanúšikovia nemajú pekné slovo. Kráľovská rodina stále smúti za smrťou princa Philipa a včerajšie narodeniny kráľovnej sa neniesli vo veselom duchu, keďže nikto nemal náladu oslavovať. Množstvo fanúšikov teda na sociálnych sieťach vyjadrilo frustráciu z toho, že princ Harry nezostal aspoň do narodenín kráľovnej Alžbety.

Foto: TASR/AP

Podľa mnohých mal byť s kráľovnou

Mnohí to označili ako hanbu a tiež povedali, že kráľovnej zasadil poriadnu radnu pod pás. “Nemôžem uveriť, že Harry odletel do USA… aké je to neúctivé, jeho babička smúti a pravdepodobne by bola veľmi rada, keby tam na jeho narodeniny zostal.” “Možno už pred sebou nemá veľa narodenín.” “Mal by sa hanbiť, sú to jej prvé narodeniny bez manžela, mal by byť s ňou.”

Foto: TASR/AP

Odletel do USA

Podľa zdrojov mal Harry v USA určité neodkladné povinnosti a okrem iného ho doma čaká tehotná manželka Meghan Markle spolu so synom Archiem. Taktiež mnohí ľudia premýšľajú nad tým či sa mu podarilo vyriešiť problémy s rodinou, ktoré vznikli hlavne po zverejnení rozhovoru s Oprah. Podľa niektorých zdrojov hovoril niekoľko hodín so svojím bratom Williamom a otcom Charlesom, podrobnosti však známe nie sú.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: