Princ Harry oznámi budúci mesiac verejnosti jednu šťastnú novinku. Toto je dôvod, prečo si musíme počkať


Nie je žiadnym tajomstvom, že princ Harry a herečka Meghan Markle tvoria už dlhé roky pár. Herečka sa údajne chystá presťahovať do Londýna, aby tu spolu mohli aj žiť. Zdroj blízky rodine uviedol, že princ Harry budúci mesiac oznámi svoje zásnuby verejnosti, zatiaľ však musí počkať. V kráľovskom paláci sa šušká, že ďalšiu ženu z ľudu kráľovská rodina absolútne neschvaľuje. V novembri by sme sa ale o zásnubách mali dozvedieť viac.

Weekend shenanigans with @jessicamulroney (wearing my very favorite button down from @mishanonoo) 👍🏽

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on

Princ Harry vraj čaká z jedného prostého dôvodu. Jeho brat princ William taktiež oznámil svoje zásnuby v novembri, ešte v roku 2010 a Harry nechce byť výnimkou.

Keďže sa bude v novembri oslavovať aj 70. výročie sobášu Philipa, ktoré je 20. novembra, médiá veria, že správa o zásnubách by mala prísť tesne potom.

Happiness

A post shared by Prince Harry (@princeharry_w) on

O svojich manželských plánoch hovoria napriek kritike rodiny otvorene, a to, že sa chcú brať, nie je žiadnym tajomstvom. Slávna herečka má dokonca vysnívané aj svadobné šaty. Na verejnosť sa dostali informácie o tom, ako by mal vyzerať zásnubný prsteň, ktorý princ Harry z lásky svojej partnerke venuje.

Happy Sunday…. #princeharry Moment!!!"

A post shared by Prince Harry (@princeharry_w) on

S najväčšou pravdepodobnosťou si vyberie klasický zásnubný prsteň s diamantom. Mnohí sa domnievali, že sa bude jednať o smaragd, no odborníci tvrdia, že sa tento drahokam na zásnuby nehodí. Je to aj z toho dôvodu, že smaragd je mäkký a dokáže sa rýchlo opotrebovať. Myslíte si, že si vyberie zafír, podobne, ako dostala princezná Diana a vojvodkyňa Kate?

Takto by mal podľa zdrojov blízkych rodine vyzerať zásnubný prsteň, ktorý herečka vraj už čoskoro dostane.

express.co.uk

Pozri aj: Najväčší škandál v Hollywoode! Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, no aj ďalšie hviezdy sa stali obeťami slávneho producenta

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov