Princ Harry sa plánuje vrátiť na čas do Británie. Meghan a Archie však nepôjdu a toto je dôvod

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR/AP

Je veľmi nepravdepodobné, že sa Meghan Markle a Archie pripoja k princovi Harrymu v lete, keď sa vráti na chvíľu do Veľkej Británie.

Ako uvádza portál Daily Mail, je takmer isté, že princ Harry odcestuje za svojou rodinou po prvý raz, odkedy manželský pár formálne odišiel z kráľovskej rodiny. Hoci ešte všetko nie je uzatvorené, je jasné, že všetko závisí od pandémie a od toho, aké obmedzenia budú v tej dobe platiť. Princ Harry plánuje podľa zdrojov odletieť za kráľovnou, svojím otcom princom Charlesom, bratom Williamom a jeho deťmi.

Bez manželky a syna

Je však takmer jasné, že cestu absolvuje bez svojej manželky Meghan a syna Archieho. Zdroje sa snažia zdôrazniť, že predbežné rozhodnutie Meghan nesprevádzať manžela z osobných a praktických dôvodov a v žiadnom prípade to nemá byť myslené akok urážka. Ľudia si to však vysvetlili po svojom. Očakávalo sa, že dvojica sa zúčastní na hlavných kráľovských udalostiach v júni, pri príležitosti narodenín kráľovnej aj jej manžela princa Philipa.

Dôležitý rok

Tento rok by sa mala taktiež odhaliť aj dlhoočakávaná socha princeznej Diany. V Británii však podľa zdrojov panuje zvláštna nálada, ktorá súvisí práve s tým, že účasť Harryho a Meghan na rodinných udalostiach je nevyhnutná. Harry, Meghan a Archie odišli z Británie v novembri 2019, žili najskôr v Kanade, a potom v Kalifornii. Archie od svojich šiestich mesiacov nevidel osobne žiadneho zo svojich príbuzných z Veľkej Británie.

Mnohí tiež však hovoria, že ak Meghan nepríde, ušetrí tým mnohým ľuďom problémy, pretože médiá budú sledovať každý krok a očakávať drámu, ktorá by mohla prísť.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: