Práve teraz: Princ Harry oznámil svetu šťastnú novinku! Svoju priateľku požiadal o ruku a oznámil aj dátum svadby

Lucia Mužlová Ešte viac

Konečne sme sa dočkali. Všetci fanúšikovia kráľovskej rodiny sa opäť tešia. Princ Harry konečne požiadal o ruku svoju priateľku Meghan Markle. Svadba by sa mala konať na jar budúceho roku v Kensington Palace. Hovorkyňa Buckinghamského paláca tiež uviedla, že nadšení sú aj vojvoda z Edinburgu a kráľovná Alžbeta II., a to napriek tomu, že sa na verejnosť dostali informácie, že kráľovná s týmto manželstvom nesúhlasí. My im gratulujeme a o svadbe vás určite budeme informovať.

View this post on Instagram

His Royal Highness Prince Henry of Wales and Ms. Meghan Markle are engaged to be married. The Prince of Wales made this announcement this morning: His Royal Highness The Prince of Wales is delighted to announce the engagement of Prince Harry to Ms. Meghan Markle. The wedding will take place in Spring 2018. Further details about the wedding day will be announced in due course. His Royal Highness and Ms. Markle became engaged in London earlier this month. Prince Harry has informed Her Majesty, The Queen and other close members of his family. Prince Harry has also sought and received the blessing of Ms. Markle's parents. The couple will live in Nottingham Cottage at Kensington Palace.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Pozri aj: Zuzka spolu s manželom vytvorili značku, ktorú mamičky jednoducho milujú. Je dôkazom toho, že s podnikaním sa dá začať aj počas materskej

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), cnn.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: