Neuveriteľné! Princovia William a Harry majú sestru, o ktorej doteraz nikto ani len netušil!


Napriek faktu, že britská kráľovská rodina je ostro sledovaná médiami i širokou verejnosťou, jej členovia sa stále snažia zachovávať si isté súkromie a nedeliť sa o všetko. Navyše, bratia majú od smrti ich matky dôvod, prečo médiám nedôverujú a neželajú si, aby novinári a redaktori rozoberali ich osobný život. Práve preto sa ich fanúšikovia až nedávno dozvedeli zarážajúci fakt – William a Harry majú nevlastnú sestru! 

Laura Lopes – tak znie meno sestry oboch princov. Jej matkou je Camilla Parker Bowles, ktorá sa vydala za princa Charlesa, otca oboch princov, v roku 2005. Po sobáši sa Camilla rozhodla držať Lauru v ústraní a nevystavovať ju pozornosti médií a verejnosti. Vďaka tomu si Laura užívala relatívne pokojný život. Ktovie, ako to bude teraz.

Ak si ale myslíte, že v rodinách vládne hnev a nevraživosť, ste na omyle. V skutočnosti sú si rodiny také blízke, že Laura bola družičkou Kate Middletom na jej svadbe s princom Williamom v roku 2011, no nakoľko všetci prítomní venovali pozornosť šťastným novomanželom, nikto si tento fakt neuvedomil.

pinterest.com
pinterest.com

To však nie je všetko. Laura má aj brata, Toma, ktorý je žurnalistom a spisovateľom. Obaja sú potomkami Camilly a jej prvého manžela Andrewa Parkera Bowlesa.

Laura sa síce neukazuje na očiach verejnosti a médií, no je zodpovedná za manažovanie niekoľkých londýnskych galérií. Je vydatá za účtovníka Harryho Lopesa a majú spolu 3 deti.

May 6, 2006 : Harry Lopes marries Laura Parker-Bowles

Posted by Wedding Day on Samstag, 6. Mai 2017

Laura Parker Bowles daugter of camila parkerALL-ROUND PICTURES FROM SOLARPIX.COM – 06.05.06.MUST CREDIT…

Posted by My Princess liaison tecnologia of future on Samstag, 31. März 2012

Otázka, na ktorú budú médiá ešte niekoľko mesiacov hľadať odpoveď, znie jasne – objaví sa Laura aj na svadbe princa Harryho a Meghan Markle? Zoznam hostí je totiž zatiaľ prísne strážený a je otázne, kto bude mať tú česť vidieť veľkú udalosť na vlastné oči.

Pozri aj: Ak ste si mysleli, že Superstar bude moderovať opäť Adela, ste na omyle. Nahradí ju táto nová tvár

Katuš, unilad.co.uk


Komentáre

komentárov