Princa Harryho objal malý fanúšik, Meghan to nesmierne dojalo. Keď zbadáte video, pochopíte prečo

Lucia Horáková Ešte viac

Päť mesiacov od veľkolepej svadby princa Harryho a bývalej americkej herečky Meghan Markle, sa dvojica vybrala na prvú oficiálnu zahraničnú cestu. Už od pondelka sa nachádzajú v Austrálii a v programe majú taktiež návštevu Fidži, Tonga a Nového Zélandu.

Štáty, ktoré počas najbližších dní kráľovský pár navštívi sú členmi britského Spoločenstva, nazývaného Commonwealth. Okrem Veľkej Británie do neho spadá ďalších 15 štátov, kde je rešpektovanou hlavou krajiny práve kráľovná Alžbeta, i keď ide o samostatné štáty.

Práve na začiatku tejto zahraničnej cesty oznámil pár radostnú správu o tehotenstve vojvodkyne, ktorá sa v tom momente stala stredobodom pozornosti médii ale aj všetkých jej fanúšikov. Meghan to aj náležite využila a v Austrálii zahviezdila v krásnych elegantných bielych šatách, ktoré pekne odhalili jej malé tehotenské bruško.

https://www.instagram.com/p/Bo-sW6gguBt/?taken-by=meghan_markle

Počas druhého dňa ich oficiálnej návštevy, princ Harry s manželkou navštívili mesto Dubbo v štáte New South Wales, ktoré je od Sydney vzdialené 400 kilometrov. Ihneď ako dvojica vystúpila z lietadla, pôsobili príjemným a usmiatym dojmom a s radosťou sa začali vítať s miestnymi predstaviteľmi mesta.

Meghan siahla na pohodlnú eleganciu a obliekla si bielu voľnú košeľu, šedé sako a nohavice austrálskej značky, čím podporila miestnu módu.

Najkrajší moment však prišiel v okamihu, keď kráľovská dvojica navštívila verejnú školu Buninyong. Práve tu stretli malého 5-ročného chlapca Luka, ktorý sa zvítal so vzácnou návštevou netradične. Najskôr odovzdal kyticu kvetov Meghan, ktorú s láskou objal a potom sa hodil okolo pliec aj Harrymu.

Chlapček, trpiaci Downový syndrómom však neostal len pri objatiach a so záujmom si začal prezerať princovu bradu, ktorá mu pripomínala bradu Santa Clausa, jeho najobľúbenejšej postavičky. I keď týmto porušil kráľovský protokol, ktorý zakazuje dotýkať sa členov kráľovskej rodiny, pochopiteľne, jemu to bolo odpustené a ihneď sa stal miláčikom dvojice. Meghan pri pohľade na Luka, ktorý objímal jej manžela, neskrývala dojatie a celý okamih si nesmierne užívala.

A čo ich ešte čaká?

Vo štvrtok 18. októbra navštívia Melbourne, v piatok sa stretnú s miestnou surfingovou skupinou, s ktorou budú diskutovať o duševnom zdraví, pričom zároveň na moste v Sydney Harbour Bridge oficiálne vztýči vlajku hier Invictus. Práve na týchto hrách prednesie vojvoda reč na otváracom ceremoniáli.

V utorok 23. októbra priletia na Fidži, o dva dni neskôr do Tonga, v nedeľu 28. októbra ich čaká Nový Zéland. Svoju cestu ukončia až 1. novembra, kedy sa vracajú do Anglicka.

Pozri aj: Známa slovenská dvojica to potvrdila aj verejnosti. Po necelých dvoch rokoch manželstva sa rozvádzajú

Lucy, bbc.com, thesun.co.uk

0
Komentovať (0)