Princezná Charlotte a princ Louis dali svojmu bratovi Georgeovi ten najkrajší narodeninový darček

Foto: archív TASR

Včera sme vás informovali o tom, že princ George oslávil šieste narodeniny. Podľa MSN mu blahoželali aj jeho súrodenci princ Louis a princezná Charlotte a darovali mu ten najrozkošnejší darček, aký si len viete predstaviť.

Darovať niečo budúcemu kráľovi je naozaj celkom problém, hlavne vtedy, keď predpokladáte, že má všetko. Princ George však každým dňom dokazuje, že je to stále len obyčajné dieťa, ktoré podľa svojho otca zatiaľ netuší, že raz bude kráľom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Matt Porteous (@mattporteous),

Darček od súrodencov

Štvorročná Charlotte a 15-mesačný Louis darovali svojmu veľkému bratovi ručne vyrobené prianie. Charlotte dovnútra karty nakreslila Georgeov portrét. Potom pomáhala svojim rodičom, princovi Williamovi a vojvodkyni Kate, so splnením jeho priania.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa George Alexander Louis (@futurekinggeorge),

Čo dostal od svojich rodičov?

Princa Georga veľmi zaujíma príroda a stavanie rôznych vecí. Na narodeniny si veľmi prial ďalekohľad na pozorovanie vtákov a elektrické detské auto, ktoré má veľmi veľa jeho kamarátov v škole. Jeho mama Kate však pre neho usporiada aj oslavu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The most beautiful Family💞 (@_royalty_england),

Obľúbené jedlá a kúzelník

Na oslave budú všetky Georgeove obľúbené jedlá. Pizza, cestoviny, muffiny, stroj na výrobu zmrzliny a rôzne ďalšie sladkosti. Celé to, samozrejme, zakončí kúzelník, sen každej detskej oslavy. Pri príležitostí narodenín malého princa Kate zverejnila aj niekoľko fotiek svojho syna na Instagrame, ktoré ako talentovaná fotografka urobila sama. Jedna fotografia je práve zo súkromného ostrova v Karibiku, ktorý kráľovská rodina pravidelne navštevuje, dve ďalšie sú zo záhrady v Kensingtonskom paláci.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke of York (@hrhthedukeofyork),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Blahoželania na sociálnych sieťach

Prostredníctvom Instagramu malému Georgeovi napísala blahoželanie aj samotná kráľovná Alžbeta, ale aj princ Andrew. Georgeovi želajú všetko len to najlepšie.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: