Princezná Charlotte má vo vianočnom darčeku jasno. Kate a William jej však jediné prianie odmietajú splniť

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: TASR (Aaron Chown/Pool via AP)

Len nedávno sme vás informovali o tom, že najmladší kráľovský potomok Kate a Williama, princ Louis, začal chodiť, bľabotať a všade prenasleduje svoju maminu. Najnovšie sa však objavili správy aj o princeznej Charlotte. Na Vianoce si želá to, čo sme si želali mnohí.

Foto: archív TASR

Každý fanúšik kráľovskej rodiny netrpezlivo čaká na každú novinku, ktorú prezradia o tých najmenších členoch dvora. Vo všeobecnosti si kráľovská rodina dobre stráži svoje súkromie, no občas predsa len niečo unikne aj na verejnosť. Ako informoval portál DailyMail, princezná Charlotte má tento rok len jedno želanie, ktoré jej rodičia odmietajú splniť.

Na takýto darček je totiž ešte príliš mladá. Kráľovské dievčatko si totiž na Vianoce od Santu želá poníka. Vzorní rodičia vedia, že by sa o neho ešte nevedela bez pomoci starať, a že na zvieratko je ešte príliš malá. Lásku ku koňom zrejme zdedila po kráľovnej Alžbete, na ktorú sa odmalička veľmi podobá. Aj princ George si na Vianoce želal vytúžený darček. Je ním tenisová raketa, keďže kráča v šľapajách svojich rodičov, ktorí pravidelne hrajú tenis.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: