Pripravovaný film o princeznej Diane vyvolal vlnu kritiky. Keď uvidíte herečku v hlavnej úlohe, neuveríte

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR archív

Množstvo ľudí zostalo veľmi prekvapených a zmätených, keď počuli, že milovanú princeznú Dianu si má vo filme zahrať Kristen Stewart.

Nielen, že sa na ňu na prvý pohľad vôbec nepodobá, zároveň je Američanka. Ako uvádza portál Ladbible, veľa fanúšikov sa pýtalo či neexistuje niekto, kto by vyzeral viac ako princezná Diana. Teraz sa však objavil prvý záber Kristen, ako milovanej Diany a fanúšikovia neveria vlastným očiam. Na prvý pohľad vôbec nevyzerá ako ona.

Zmenená na nepoznanie

Hviezda ságy Twilight je zmenená na nepoznanie a ľudia sú skutočne prekvapení podobou, akú filmári vykúzlili. Všetko okolo pripravovaného filmu Spencer je zatiaľ záhadou. Nie je jasné, kto bude hrať princa Charlesa, kráľovnú Alžbetu, ale ani malého princa Williama a Harryho. “Vďaka tomuto ľudia lepšie uvidia, ako Kris dokáže hrať. Som už chorá z ľudí, ktorí jej herectvo nenávideli len kvôli sérii Twilight.” “Nezaujímam sa o fantasy filmy, ale myslím, že Kristen Stewart je asi najviac podceňovanou herečkou.”

Život princeznej Diany

Film Spencer bude dokumentovať život princeznej Diany začiatkom 90. rokov, približne v čase jej odlúčenia od princa CHarlesa. Je režírovaný Pablom Larrainom a napísaný má byť tvorcom Peaky Blinders, Stevenom Knightom. Odohrávať sa bude v Sandringhame a ústredný motív je uvedomenie si, že manželstvo medzi Dianou a Charlesom sa skončilo. Dráma sa má odohrávať počas posledných vianočných sviatkov princeznej Diany v Sandringhame. V súčasnosti sa film nakrúca v Nemecku a čoskoro sa presunú do Veľkej Británie.

Zatiaľ boli obsadení Timothy Spall, Sally Hawkins a Sean Harris, no ich úlohy neboli bližšie špecifikované. Kristen povedala, že film je o tom, ako sa Diana na ceste ku kráľovskej korune rozhodne, že chce byť tou ženou, ako bola predtým, než stretla princa Charlesa. Film Spencer má byť uvedený ešte v tomto roku.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: