Prišla do školy svojho syna a zostala nemilo prekvapená. Vyhodili ju kvôli oblečeniu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (isacastrom)

Napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si môže na seba každý obliecť čokoľvek, čo chce, niektorí ľudia sú jedoducho príliš konzervatívni.

Niektoré reakcie sú však už prehnané. Svoje o tom vie aj Isabel, ktorú kvôli oblečeniu vyhodili zo synovej školy. Ako uvádza portál Daily Star, Isabel Castro mala na sebe rifle a biely top. Patrí medzi obľúbené osobnosti na sociálnych sieťach, na Instagrame má viac ako 145-tisíc sledovateľov. Stretnutia v škole sa však nemohla zúčastniť, pretože bola podľa pracovníkov školy nevhodne oblečená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Isabel Castro (@isacastrom)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Isabel Castro (@isacastrom)

Cítila sa diskriminovaná

“Mala som na sebe rifle a top s výstrihom. Nemám pocit, že by to bolo vulgárne. Keď som odchádzala z domu, myslela som si, že som dobre oblečená. Avšak zamestnanec školy ma hneď zastavil, že takto nemôžem prísť do školy a mám si prečítať knihu pravidiel. Tá reakcia bola extrémna,” povedala.

“Cítim sa diskriminovaná, pretože nikto nemá právo ukazovať na niekoho iného, súdiť ho, či kritizovať. Cítila som sa dobre oblečená a to, že mám tri deti predsa neznamená, že musím chodiť do školy zahalená…”

Čo si myslíte vy? Bola oblečená nevhodne?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: