Privítali nového člena rodiny. Kate, William a ich deti majú dôvod na radosť

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

William, Kate a ich deti majú nového domáceho miláčika. Ešte predtým, ako ich v novembri opustil ich milovaný pes Lupo, dostali ďalšie šteniatko od Kateinho brata Jamesa Middletona.

Teraz má osem mesiacov. Ako uvádza portál People, hoci William a Kate sa ešte s fanúšikmi nepodelili o žiadne fotografie čierneho kokeršpaniela, domáce zvieratko bolo pre ich rodinu vítaným prírastkom. “Šteniatko je rozkošné a celá rodina je nadšená,” povedal zdroj pre agentúru The Mail.

Jeden psík ich opustil

“Boli zdrvený, keď Lupo zomrel. Dúfali, že práve mladší psík Lupovi dodá viac života a energie.” Práve vlani Katein brat James oznámil, že jeho pes Luna (Lupova sestra) privítala na svete šesť zdravých šteniatok. Ďalej dodal, že si ich nenechávajú, pretože všetky čakajú krásne domovy. William a Kate oznámili, že Lupo zomrel, 22. novembral. “Minulý víkend zomrel náš drahý pes Lupo. Posledných deväť rokov bol srdcom našej rodiny a bude nám veľmi chýbať,” napísali vtedy.

Tešia sa z nového prírastku

Hoci mnohí ľudia nevedia pochopiť, aké je to ťažké prísť o domáceho miláčika, ktorý bol členom rodiny, fanúšikovia im vyjadrili pochopenie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený James Middleton (@jmidy)

William a Kate ho dostali v roku 2012, približne rok pred narodením ich syna Georga. Dostali ho, keď sa William chystal na šesťtýždňové nasadenie na Falklandské ostrovy.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: