Prvá dáma Ameriky na zahraničných cestách boduje! Toto je 10 najlepších šiat, v ktorých na verejnosti zožala všetku slávu


Napriek tomu, že má mnoho protivníkov a dokonca aj neprajníkov, obdivujú ju ženy po celom svete. Napriek tomu, že je manželkou amerického prezidenta, ktoré má nepriateľov viac, než dosť, je vernou manželkou a trpí aj mužove nedostatky večne prepierané médiami. Ak si odmyslíme všetky aférky, škandály či len prosté názory na osobu prvej dámy USA, musíme uznať, že vkus má vycibrený.

Nový módny idol

Melania Trumpová je chodiacim ukazovateľom trendov. Kým v Európe ju ešte pár rokov dozadu poznali s pochybnou povesťou, dnes je uznávanou módnou ikonou, ktorá má vkus a štýl. Tu je 15 najlepších Melaniiných outfitov z čias, odkedy je jej manžel prezidentom.

Melania na návšteve v Belgicku pri príležitosti charitatívnej akcie na záchranu detí.

Loved Belgium such a beautiful country, loved my outfit as well.❤️#melaniatrump #belgium #savingchildren

A post shared by Melania Trump (@theofficialmelaniatrump) on

Melania s manželom Donaldom tesne po prílete do Saudskej Arábie. Prvá dáma Ameriky je známa tým, že si na svojich outfitoch dáva záležať a spája ich aj tematicky do svojho šatníka. Takéto šaty sme mohli vidieť v moslimskej krajine, vo Francúzsku sa zasa ukázala v elegantnom a stopercentne sediacom červenom kostýme.

Just arrived look beautiful going to help the children. With @realdonaldtrump #saudiarabia #melaniatrump #lovelife #donaldtrump

A post shared by Melania Trump (@theofficialmelaniatrump) on

Melania v domácom prostredí v nádherných červených kostýmových šatách.

Prvá dáma s manželom vo Washingtone v nádhernej zlato-zemitej róbe. Melania vďačí za peknú postavu genetike, preto si môže pokojne dovoliť aj obtiahnuté šaty. O tie v jej skrini rozhodne nie je núdza.

Slušivú čiernu na Melanii nevídať často, no ak si ju raz oblečie, ohúri celý módny svet.

Inaugurácia prezidenta Trumpa bola spojená s mnohými škandálmi. Okrem toho, že manželku pri vystupovaní akosi zabudol v aute a sám si utekal podávať ruky s Obamovcami, musel situáciu dodatočne zachraňovať Barack Obama, ktorý okamžite utekal Melanii naproti. Donald si v tom rozruchu ani nevšimol, že jeho žena je kdesi vzadu.

Melania v jej obľúbenej svetlomodrej farbe.

V odvážnom trblietavom kúsku zapózovala Melania spolu s Donaldom aj na romantickej Sicílii.

Gorgeous Friday evening in #Taormina #Sicily #G7

A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus) on

Kráľovská červená farba Melanii rozhodne pristane a ona to dobre vie. Takéto šaty zvolila pri stretnutí s čínskym prezidentom a jeho manželkou.

Wonderful visit from the President of the People's Republic of #China, Xi Jinping & Madame Peng Liyuan!

A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus) on

Jednou z módnych predností prvej dámy je odievanie sa do jednoduchých strihov a farieb. Nepoužíva výrazne krikľavé odtiene a vzorované šaty na nej tiež vídať zriedka. Elegancia a vkus Melanii rozhodne nechýbajú.

.POTUS & I were thrilled to stop by the Women's Empowerment Panel held at the @WhiteHouse today!

A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus) on

Čo si o Melaniinom vkuse myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Nie je možné, že už má 79 rokov! Táto známa herečka včera všetkým vyrazila dych, keď sa na červenom koberci objavila v sviežich ružových šatách

zdroj: babskeveci.sk


Komentáre

komentárov