Prvá dáma Melania Trump opäť šokuje! Tentokrát jej kritici vyčítajú, že sa na verejnosti ukazuje takmer vždy bez podprsenky


Prvá dáma Spojených štátov to niekedy nemá ľahké. Melania Trump je už dlhšiu dobu v hľadáčiku módnych odborníkov, ktorí ju pred kritikou nešetria. Aj keď je táto krásna dáma vždy perfektne upravená, elegantná a pripravená vystupovať reprezentatívne, neunikla pozornému oku ľudí. Dôvodom rozruchu je jej „zvyk“ nenosiť podprsenku, čo by sa dáme s jej postavením stávať určite nemalo. 

Just arrived look beautiful going to help the children. With @realdonaldtrump #saudiarabia #melaniatrump #lovelife #donaldtrump

A post shared by Melania Trump (@theofficialmelaniatrump) on

Aj keď sa škandál okolo chýbajúceho spodného prádla Melanie Trump objavil viackrát, prezidentova manželka si z toho zrejme ťažkú hlavu nerobí. Vystupovanie ženy v jej pozícii so sebou nesie určité pravidlá, no Melania sa rozhodla zastávať svoj post po svojom. Veď posúďte samy.

Thank you for a warm welcome President Duda & Mrs.Duda. Poland is a wonderful country with great spirit & people!

A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus) on

Šaty, ktoré si manželka Donalda Trumpa obliekla pri návšteve Poľska, sa odborníkom nezdali práve najvhodnejšie už kvôli ich príliš jasným farbám, ktoré sa na obchodné rokovania takéhoto kalibru nehodia.

Aj keď by sa nad týmto priestupkom dalo prižmúriť oko, Melania pohoršovala aj svojimi ženskými zbraňami, ktorých obrysy skrz šaty prezrádzali absenciu podprsenky.

Aj Južná Kórea bola poctená návštevou najznámejšieho amerického páru, ktorý si dá záležať na odeve od kvalitných a drahých značiek. Mať dobre vyzerajúcu róbu však nie je všetko a Melania znova „zabudla“ na nepísané spoločenské pravidlá.

Earlier tonight in Washington D.C., Melania Trump embraced her role as First Lady to greet South Korean President Moon Ja-in and his wife Kim Jung-sook at the White House. Dressed in a blush pink sheath by Roland Mouret @roland_mouret and Christian Louboutin’s @louboutinworld patent leather stilettos, Trump returned to her straightforward, ladylike style. The subtle color palette stands in stark contrast to the sunny yellow Pucci print Trump wore on Monday to welcome India’s Prime Minister Modi. Indeed the look was far closer in mood to the pink J. Mendel frock Trump donned for Treasury Secretary Steve Mnuchin’s wedding this past Saturday. The undulating peplum detail took the place of a waist-cinching belt, a styling trick that the First Lady has relied upon for several public appearances. #rolandmouret #christianlouboutin #melaniatrump #melaniatrumpstyle #donaldtrump #voguemagazine #vogue #people #peoplemagazine #dress #stylebook #stylequeen #stylequote #ootd #happy #happywife #washingtondc #newyork #trumptower #pretty #prettywoman

A post shared by Melania Trump (@melaniatrump.style) on

Krémové šaty odhaľovali viac ako sa na prezidentovu manželku patrí.

Musíme uznať, že po tom, čo Donald Trump vyhral prezidentské voľby, sa Melania začala obliekať vhodnejšie. No aj počas prezidentskej debaty s protikandidátkou Hillary Clinton šliapla Donaldova manželka vedľa a jej dekolt bez podprsenky pútal pozornosť aj napriek tomu, že Melania nemala žiaden hlboký výstrih.

Ružový outfit z dielne Gucii opäť vyvolal rozruch okolo spodného prádla prezidentovej manželky.

Nevedno prečo Melania aj naďalej nevhodne odmieta podprsenku, keďže kritiky si je vedomá. Možno rada poburuje alebo len stavia komfort pred základy spoločenských a módnych pravidiel?

Na zraze Republikánskej strany, ktorý sa konal v minulom roku, si Melania tiež nevzala podprsenku a nevyhla sa kritike a ostrým rečiam verejnosti.

Melania Trump’s $2,190 Dress Has Already Sold Out. Margot dress by roksanda, july 2016

A post shared by Melania Trump (@melaniatrump.style) on

Inokedy si zas nerobila ťažkú hlavu ani z nápadne vykúkajúcej bradavky, ktorú odhalila priehľadná látka šiat.

Ani pri obchodných rokovaniach v roku 2012 sa nevytratila spod drobnohľadu novinárov a módnych odborníkov.

flashback to kick off your week Xx #melaniatrump

A post shared by Melania Trump (@melaniavogue) on

Aj keď všetky tieto modely pôsobia pre odborníkov, ale i verejnosť poburujúco, v porovnaní s predchádzajúcimi outfitmi tejto dámy ich môžeme považovať za vrchol skromnosti a elegancie.

#melaniatrump #trump #ivankatrump #2016 #november #beauty #styleinspiration #firstlady #stylegram #donaldtrump #trumptowers

A post shared by Melania Trump (@melaniatrump.style) on

#melaniatrump #trump #ivankatrump #2016 #november #beauty #styleinspiration #firstlady #stylegram

A post shared by Melania Trump (@melaniatrump.style) on

Pravdepodobne má Melania rada provokáciu, no hodí sa to aj k pozícii v ktorej sa nachádza momentálne? Prvá dáma Spojených štátov by predsa len mala dodržiavať určité pravidlá a na verejnosti by mala vystupovať bez zbytočných provokácií.

Pozri aj: V šatách k vode nechodia! Takéto „kráľovské plavky“ nosia oblečené najslávnejšie princezné na pláž!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), ofigenno.com


Komentáre

komentárov