Prvá tohtoročná vianočná reklama je tu! Dojme vás k slzám a skrýva v sebe krásne posolstvo

Kristína Hagarová Ešte viac

Reprofoto: Youtube (Disney Ireland)

Dni sa skracujú, noci sa predlžujú a to môže znamenať len jediné. Prichádza obdobie vianočných reklám. Na Slovensku býva zvykom, že vianočné reklamy začínajú hneď po “dušičkovom” období a aj keď si mnohí myslia, že je veľmi skoro, nájde sa aj množstvo ľudí, ktorých to teší.

Ľudia, ktorí milujú Vianoce, sa už väčšinou nevedia dočkať toho, kedy budú z rádia znieť veselé pesničky a kedy si budú môcť postaviť vianočný stromček. Nádherné reklamy sú súčasťou tohto obdobia a portál Unilad informoval o jednej, ktorú vytvorila spoločnosť Disney.

Nádherné posolstvo

Disney prišla tento rok medzi prvými s vianočnou reklamou, ktorú uviedla 9. novembra. Dalo by sa dokonca povedať, že je to ako krátky film. Reklama už bola zdieľaná tisícekrát a mnohí ľudia oceňujú nápad, ktorý za tým je. Dojímavý príbeh o babičke a vnučke nenechá jedno srdce chladným. Nechýbal dokonca ani myšiak Mickey.

Za celou reklamou je však aj nádherné posolstvo. Podľa Daily Mail za každé jedno stiahnutie skladby, ktorá hrá v pozadí (Love Is A Compass) do 31. decembra 2020 bude 100 % výťažku venovaných spoločnosti Make-A-Wish, ktorá sa zaoberá pomoci deťom. Posolstvo reklamy je “od našej rodiny pre vašu” a vyzýva ľudí, aby nezabudli na svoje rodiny a na tradície, ktoré je nevyhnutné zachovávať.

2
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: