Prvé dámy Brigitte Macron a Olena Zelenska sa konečne stretli. Ľudia si ako prvé okamžite všimli túto vec

Foto: Archív TASR

Aj keď muži, ktorí vedú krajiny, bývajú obrazom zodpovednosti a všetky oči sa často upierajú práve na nich, prvé dámy za nimi jednoznačne nezaostávajú. Býva to práve naopak. Podľa Unian sa v Paríži stretol nielen prezident Ukrajiny a Francúzska, ale aj ich partnerky, ktoré na seba skutočne pútali pozornosť.

Manželky prezidentov sa často venujú rôznym charitatívnym činnostiam. Mnohí ľudia si myslia, že sú v závese za svojimi partnermi, nie je to však pravda. Často pútajú oveľa väčšiu pozornosť, a to hlavne svojím oblečením. Vôbec to však nie je o tom, že by boli nejako vyzývavé. Jednoducho predstavujú možnosť reprezentovať štýlovým spôsobom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Couplemacronfan (@couplemacronfan),

Prvá dáma Francúzska odovzdávala skúsenosti

Volodymyr Zelenskyj so svojou ženou Olenou navštívili francúzskeho prezidenta Emanuela Macrona a jeho manželku Brigitte v Paríži, v paláci Élysée. Prvé dámy Ukrajiny a Francúzska mali viesť priateľský rozhovor. Brigitte Olene vysvetľovala, ako funguje jej kancelária a povedala jej aj o svojich skúsenostiach z organizovania rôznych podujatí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Spletnik (@spletnik_ru),

Módne trendy a elegancia

Zameriava sa na zdravotnú starostlivosť, vzdelávanie a všetkými otázkami, ktoré sa týkajú detí a adolescentov. Samotná Olena zase Brigitte hovorila o jej plánoch a pozvala ju na návštevu Ukrajiny. Obe dámy však majú už na prvý pohľad skutočne zmysel pre štýl. Na prvý pohľad je to všetko len akási obchodná elegancia, no keď sa na to pozriete lepšie, je jasné, že spojili módne trendy práve so žiadanou eleganciou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Я – іду, а ти зі мною? (@_zekomanda_),

Oblečenie je o prezentácii samého seba

Brigitte zvolila klasiku, v ktorej sa očividne cíti veľmi dobre, a síce elegantné krémové šaty nad kolenami. Vyzerá v nich naozaj dobre a je jasné, že  vie, čo sa jej hodí. Olena si obliekla nádherný svetlomodrý kostým, ktorý mal originálny, moderný strih. O prvej dáme Ukrajiny je známe, že si rada oblieka veci od ukrajinských dizajnérov. Jej oblečenie je väčšinou vyrobené z prírodných materiálov a radšej volí jemné, pastelové farby.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tristan Bromet (@tbromet),

Vďaka móde sa môže každý vyjadriť a ukázať časť seba. Keď je však niekto v takejto reprezentatívnej funkcii, sú jeho možnosti trochu obmedzené. To však neznamená, že nemôže aj do formálneho oblečenia vložiť kúsok zo seba. Prvé dámy sú tomu príkladom. Tak ktorá z nich sa vám páči viac?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: