Prvé detaily tehotenstva Meghan Markle. Vieme, v ktorom je týždni a kedy by sa dieťa malo narodiť

Lucia Horáková Ešte viac

V pondelok doobeda oznámil Kensingtonský palác nádhernú novinku, týkajúcu sa tehotenstva Meghan Markle, ktorá čaká s princom Harrym prvé dieťa. To by sa malo narodiť na jar 2019.

Celá Veľká Británia, ale aj množstvo fanúšikov po svete začali ihneď dvojici blahoželať a už teraz sa vedú diskusie o mene, či ako bude ich prvý potomok vyzerať. Oficiálne im mala zagratulovať už aj samotná kráľovná Alžbeta, ktorej to však jej vnuk Harry s manželkou oznámili v piatok na svadbe princeznej Eugenie na hrade Windsor.

Palác prezradil, že by sa dieťa malo narodiť na jar 2019, no portál dailymail.co.uk prišiel s informáciu, že Meghan by mala mať za sebou 12. týždeň tehotenstva čo znamená, že bábätko bolo počaté koncom júla, teda desať týždňov po kráľovskej svadbe. Dieťa by sa tak malo narodiť približne koncom apríla 2019, čo by znamenalo, že narodeniny by oslavovalo spolu s bratrancom princom Louisom.

Okrem kráľovnej Alžbety a množstva fanúšikov, im už zablahoželal aj princ Charles, ktorý vo vyhlásení neskrýval obrovské nadšenie a veľmi sa už teší na svoje štvrté vnúčatko.

Pre mamu Meghan Markle, Doriu Ragland pôjde o jej prvé vnúča, z čoho má taktiež obrovskú radosť. Či bol vopred o novinke informovaný aj Meghanin otec, nie je známe.

Očakáva sa, že nové kráľovské dieťatko prijme priezvisko Sussex rovnakým spôsobom, ako deti princa Williama, George, Charlotte a Louis, ktorým prináleží titul Cambridge, ktoré využívajú v škole a škôlke. Potomok Harryho a Meghan by nemal mať titul princ či princezná, ak kráľovná nerozhodne inak.

Pozri aj: Nádherná slovenská herečka porodila. Dieťatko dostalo takéto pekné meno

Lucy, dailymail.co.uk

0
Komentovať (0)