Prvé vyjadrenie Zuzany Plačkovej po obvinení. Takýto odkaz posiela ľuďom

Kristína Hagarová Ešte viac

Reprofoto: Instagram (tvjoj)

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková zažila včera poriadny šok. Elitní policajti zadržali ju a jej manžela Reného u nich doma.

Ako uvádza portál TVnoviny, dôvodom má byť podozrenie, že sú zapletení v zločineckej skupine, ktorá obchoduje s drogami. Polícia im prehliadla byt v Ružinove, dom v Miloslavove, ale aj jej luxusné auto predtým, než ich odviezla preč. Najnovšie informácie hovoria o tom, že Zuzana Plačková je obvinená z drogovej trestnej činnosti a z členstva v zločineckej skupine. Portál Noviny.sk Zuzanu Plačkovú zastihol po noci strávenej v cele.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Televízia JOJ (@tvjoj)

Odkaz pre ľudí

Ľuďom prostredníctvom videa posiela silný odkaz. “Ja som čestný a podnikavý človek a myslím si, že ľudia, ktorí ma poznajú a sledujú na mojom instagrame, tak sú si toho vedomí. Takže vyjadrím sa na instagrame,”povedala v exkluzívnom rozhovore pre TV JOJ. “Ja neviem, čo to je, aké sú pokyny. Dúfam, že sa to všetko čo najskôr vysvetlí. Chcem odkázať všetkým ľuďom, dávajte si pozor s kým sa stretávate, lebo môžete byť hodení do jedného vreca s určitými ľuďmi ani o tom nemusíte vedieť,” odkázala ľuďom.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: