Prvé problémy v manželstve? Princ Harry robí túto jednu vec, ktorú si všimla už aj verejnosť

Lucia Horáková Ešte viac

Princ Harry si už od mája užíva manželský život po boku bývalej americkej herečky Meghan Markle, no popritom nesmie zabúdať ani na svoje kráľovské povinnosti. Na niektorých mu robí spoločnosť manželka, iných sa zúčastňuje len sám.

Na nedávnej oficiálnej udalosti, ktorej neodmysliteľnou súčasťou bol princ Harry, si mnohí všimli, že sa dosť často dotýka svojej obrúčky. Má na to nejaký dôvod a prečo sa so symbolom manželstva neprestajne hrá?

Odborníčka na reč tela Judi James má na to jednoduché vysvetlenie, ktoré hovorí, že princovi Meghan jednoducho chýba. U Harryho to môže byť teda znak dvoch vecí, že sa cíti pod tlakom alebo osamotený.

V tomto prípade by mohlo ísť o akýsi psychický tlak, keďže si po prvýkrát plnil svoje povinnosti ako kapitán generála kráľovských námorníkov. Ako vysvetľuje Judi, hľadanie jeho obrúčky a následné hranie sa s ňou, naznačuje, že mu chýba podpora manželky. Ak by si princ obrúčku posúval raz hore a potom naspäť na prst, podľa odborníka by to mohlo znamenať naštrbenie vzťahov a prípadný rozvod. Našťastie, takéto signály Harry nevysiela a fanúšikovia dvojice sa nemusia rozchodu obávať.

Pozri aj: Ďalšie porušenie protokolu, ktoré kráľovnú Alžbetu nepotešilo. Meghan urobila rovnakú chybu ako kedysi Kate

Lucy, redbookmag.com

0
Komentovať (0)