Psychologický TEST: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Ak vidíte tvár, mali by ste o sebe vedieť toto!


Aj obyčajný obrázok vie o našom vnútre a osobnosti povedať veľa. Naše podvedomie je totiž veľmi silné a intuitívnym výberom sa vlastne naplno prejavuje. Na základe jediného obrázku sa o sebe môžete dozvedieť prekvapivé veci a presnosť výsledku vás možno ohromne zaskočí. 

V tomto teste nebudete potrebovať pero ani papier, jednoducho sa len podívate na obrázok a vaše vnútro a intuícia už začnú pracovať za vás. Psychologický test o vás môže prezradiť mnoho a či už testy tohto druhu beriete vážne alebo sú pre vás len formou zábavy a lákajú vás z čistej zvedavosti, nechajte sa viesť svojím podvedomím a nad odpoveďou v žiadnom prípade dlho nepremýšľajte.

Pozrite sa na obrázok a ihneď povedzte, čo vidíte ako prvé. Čo ihneď zaujalo vašu pozornosť? Možnosti odpovedí nájdete nižšie.

labioguia.com

Po zadívaní sa na obrázok je pre každého z nás dominantné niečo iné. Vychádza to z rozmanitosti ľudských pováh a spôsobu nášho nazerania na tento svet. Čo vás upútalo ako prvé? Čo ihneď stiahlo vašu pozornosť a stalo sa dominantou celého obrázku?

Tvár

Ak ste si na obrázku ihneď všimli obrovskú tvár, znamená to, že by ste sa aj v reálnom živote nemali tak urputne zaoberať každou maličkosťou. Nie vždy je potrebné riešiť každý detail a to platí najmä pri problémoch, ktoré vám nedajú spávať. Nezameriavajte sa na jednotlivé drobnosti ale veci vnímajte viac s nadhľadom. Začnite sa na problémy dívať v širších súvislostiach, pretože až globálne zhodnotenie vám vnesie svetlo do temných situácií, ktoré sa vám môžu zdať neriešiteľné.

Tak isto by ste mali vnímať zmeny, aj keď vás možno niekedy zaskočia alebo vás jednoducho vyrušujú a máte radi svoj komfort a zaužívané pravidlá. Vnímajte zmenu v globálnom merítku a pochopte jej nevyhnutnosť. Tak isto, ako sa menia situácie, menia sa i ľudia. Čím skôr pochopíte nevyhnutnosť  prirodzenosť zmien, tým lepšie pre vás.

Čítajúca osoba

Ste osobou s veľmi silným humanistickým základom a vaša ľudskosť a súcit je vašou veľmi silnou stránkou. Dominantnosť zameriavania sa na ľudí a vaša schopnosť obetovať sa za iných z vás robí srdečného človeka. Práve preto bývate často možno sklamaná, keďže nie všetci sú tak srdeční a medzi nami sú i ľudia, ktorí zvyknú len prijímať a nič nedávať späť. Je vo vašom záujme pochopiť rozličnosť pováh a necítiť sklamanie z chovania iných. Každý si nesieme svoje bremeno a konanie druhých nie je vaša zodpovednosť. Na dôležité veci v živote musíme prísť každý sám.

Verte neustále ideálu dobra a nevzdávajte sa rozosievania dobrých skutkov, ktoré vám prinášajú potešenie. To súvisí s vašou povahou a keďže nie ste materialisticky založená, smerujete skôr k intelektuálnemu a duchovnému rastu. Ostatným ľuďom idete príkladom.

Jablká

Ak vás upútali jablká natoľko, že tvár  čítajúca osoba sa pre vás stali nepodstatnými, ste človekom, ktorý má vycibrený cit pre detail. Vždy si všímate aj tie najmenšie drobnosti a podobne zvyknete aj analyzovať problémy. Často idete až do špiku kosti a pri riešení situácie najprv zhodnotíte všetky možnosti a na stôl kladiete výhody i nevýhody, na základe čoho sa rozhodujete. Tento poriadok a zmysel pre detail vám môžu mnohí závidieť.

Ste veľmi dobrým radcom a váš bystrý a nezaujatý postoj je dôvod, prečo vás mnohí považujú za svojho „radcu“. Prinášate často nový pohľad na svet a vnesiete nový uhol pohľadu i tam, kde už ľudia nad problémom zlomili palicu. Ľudia vám veria a vaše odporúčania, ktoré sú vždy výsledkom logického myslenia si často berú k srdcu. Mali by ste však popracovať aj na svojej intuícii a rozvoji ducha. Skúste niekedy zariskovať alebo konať spontánne. Oslobodí vás to od zomknutia večného poriadku mysle.

Prekvapili vás odpovede alebo vám prezradili niečo nové? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: TEST: Rok narodenia úzko súvisí s vašou karmou! Toto máte napísané vo svojom osude a mali by ste …

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), labioguia.com


Komentáre

komentárov