Psychologický TEST: Ktorá ruka na obrázku je podľa vás ženská? Pozrite sa, čo o vás vypovie váš tip


Psychológia je v istom zmysle stále v začiatkoch. Vždy, keď niektorú oblasť prebáda, príde nová, o ktorej zasa nič nevie. A kolotoč sa začína odznova. Dnes vám ponúkame krátky psychologický test, ktorý vám vypovie viac o vašej povahe. Záleží len na tom, ktorá ruka na obrázku podľa vás patrí žene.

ofigenno.com

Ruka A

Nemáte radi otvorených ľudí, často pochybujete aj sami o sebe. Ste skôr introverti a radi sa uzatvárate. Vo vzťahoch vám záleží viac na druhých ako na sebe. Keď sa však zaľúbite, ste netrpezliví, čo môže viesť k problémom. Neupínajte svoju pozornosť len na jednu osobu, situáciu či vec. V živote je toho mnoho, čo stojí za povšimnutie a vy rozhodne nie ste na poslednom mieste.

pexels.com

Ruka B

Ste taktný a rozumný človek, máte veľkú dávku empatie a v druhých ľuďoch vzbudzujete veľkú dôveru. Máte mnoho priateľov, no otázka je, či sú to len priatelia na slnko alebo aj do dažďa? Možno by ste si ich mali trochu preveriť. Vaša priateľská a láskavá povaha ľudí priam priťahuje, no nezabúdajte, že je mnoho takých, ktorí len vycicajú a odídu.

pexels.com

Ruka C

Nič sa nedá robiť, ste tak trochu sebec. Nechýba vám ani sebavedomie a radi si stanovujete vysoké ciele. Neradi naopak robíte kompromisy a voči ľuďom nie ste veľmi ústretoví. Veríte, že vaše ambície vás dovedú do zdarného konca. Nemožno vám uprieť žiadnu zo schopností, no možno by bolo dobré zamyslieť sa, či to všetko stojí za to. Raz sa totiž môžete zobudiť s tým, že nik okolo vás nestojí a sami si už žiaľ pomôcť nedokážete.

pexels.com

Ruka D

Často váhate a už neraz ste sa preto dostali aj do problémov. Radi veci odkladáte a radšej si užívate to, čo práve chcete robiť. Pozor, pozor, všetko má svoje limity, a to, čo odložíte na zajtra, vás už nemusí čakať. Okrem toho, kto dlho váha, nič nemá, lebo väčšinou mu to vyfúknu druhí. Vezmite si z toho ponaučenie.

pexels.com

Ruka E

Ste veľmi emotívny a tvorivý človek. Radi žijete a pozorujete ľudí, no nikdy sa na živote zvlášť aktívne nepodieľate. Máte vždy veľa plánov, ktoré túžite zrealizovať, no len málokedy naozaj vyjdú. A viete prečo? Lebo vám chýba výdrž. Trénujte sa v trpezlivosti a vytrvalosti a život pôjde oveľa ľahšie.

pexels.com

Našli ste sa?

Pozri aj: TEST: Zavrite oči a prstom ťuknite do tabuľky. Číslo, ktoré ste si zvolili, prezradí viac o vašom osude

zdroj: babskeveci.sk (M), ofigenno.com


Komentáre

komentárov