Psychologický TEST: Odhaľte svoje osudové číslo na základe svojho mena! Sprevádzať vás bude celým vašim budúcim životom


Hovorí sa, že každý človek sa narodí aspoň s jedným osudovým číslom. Kedysi ho ľuďom prideľoval samotný osud, v rozprávkach ho stelesnili sudičky. Nech je to akokoľvek, pod osudovým číslom sa skrýva mnoho z toho, čo vás v živote postretne, čo zažijete, akí budete a ako vás niektoré veci zmenia. Ktoré sú vaše osudové čísla?

Priraďte ku každému písmenu vášho mena jedno číslo. Potom všetky čísla spočítajte, a ak vám nevyjde jednociferné číslo, opäť spočítajte najnovší výsledok. Napokon dostanete jedno číslo, a to je práve to vaše. Prezradí vám niečo viac o vašom osude. Dozviete sa o sebe, svojom poslaní, cieli vášho života a o príležitostiach.

Číslo 1

Jednotka je číslom nezávislosti a aj váš život smeruje k tomuto cieľu. Sami seba vidíte ako vodcu, máte množstvo talentov a ste veľmi výkonný a ambiciózny človek. Na veci a na život máte pomerne originálny pohľad, čo vám umožňuje kreativitu pretaviť aj do pracovného života. Práve v ňom sa vám najviac darí, no trápi vás samota. Zväčšujete možnosti pre svet, no na svoje súkromné akosi zabúdate. Je možné, že váš rozum a schopnosti vám raz pomôžu zarobiť veľa peňazí, no vaše srdce bude dlho a možno aj naveky opustené.

Číslo 2

Dvojka je číslom pochopenia. A to hrá primárnu úlohu aj vo vašom živote. Ste človek plný empatie a duchovného zmyslu pre svet a pre život. Neuprednostňujete materiálne statky, ani sa neupínate na kariéru. Ste skôr rodinný a domácky založený typ človeka, ktorý s ľuďmi nielen dobre vychádza, ale aj dobre spolupracuje. Možno nikdy nebudete riaditeľ spoločnosti, no pre svoje okolie budete hodnotný človek, ktorý dáva svoje srdce na dlani. Aj preto v živote nikdy nepocítite samotu alebo nelásku. Dajte si však pozor, aby vás ľudia nevyužívali a príliš nezraňovali.

Číslo 3

Trojka bola odjakživa číslom tvorivosti a inšpirácie. Aj preto ju mnohí považujú za šťastnú. Ste človek, ktorý sa vie obracať, tvoríte, zo všetkého nájdete východisko a cestu von. Máte nesmierne kreatívnu myseľ, a ak sa navyše venujete nejakej umeleckej činnosti, rozhodne v nej nepoľavujte, aj keď sa vám zdá, že sa vám nedarí. Ste predurčení stať sa pozitívnym telieskom spoločnosti, ľudí viete obohatiť, a aj váš život je bohatý. Možno nie materiálne, ale vašu fantáziu, otvorenosť voči svetu a lásku k okoliu vám môžu všetci len závidieť.

Číslo 4

Štvorka naznačuje rast a nositelia tohto čísla celý život hľadajú svoj zmysel. Nie je to negatívum, je to skôr celoživotná úloha a nie každý ju zvládne ľahko. Mali by ste byť trochu praktickejší, usporiadanejší a dôkladnejší a všetko pôjde ľahšie. Vašim nedostatkom je trpezlivosť, ak ju ale potrénujete, výsledky sa dostavia takmer okamžite. Nebojte sa v živote riskovať, kto neriskuje, nič nezíska. A vy máte najlepšie predpoklady vziať svoj život do vlastných rúk, nenechať sa nikým obmedzovať a radovať sa aj z najmenších maličkostí, ktoré vám boli nadelené. Ste pozitívny typ, preto si tento pekný postoj aj zachovajte.

Číslo 5

Päťka symbolizuje zmenu a slobodu. Aj vy celý život vyhľadávate nové a nové výzvy, ste progresívny človek, ktorý miluje všestrannosť, talent a dobrodružstvo. Problémom môže byť, že by ste chceli všetko a naraz. Ak si určíte priority, svoje ciele a túžby dosiahnete ľahšie. V osobnom živote by ste ale mali byť menej sebecký. Sloboda je aj nie je ohraničená. Ak túžite byť milovaný, musíte sa vedieť časti svojej slobody aj vzdať, a to pre vás môže byť značný problém. Naučte sa prijímať zmeny a na obmedzovanie reagovať pokojne. Uvidíte, koľko nových možností sa vám zrazu objaví pred očami a nikdy viac nebudete mať pocit, že vám niekto niečo zakazuje.

Číslo 6

Šestka je už od nepamäti číslom zodpovednosti. Vo svojom živote jej máte neúrekom, ste veľmi spoľahlivý a dobrý človek. Nebojíte sa rozdávať lásku a ste tvorcom rovnováhy. Vo veciach, ktoré však robíte, by ste mali byť svedomitejší, a tak nadobudnete schopnosť vniesť harmóniu aj do toho najväčšieho rozkolu. Poskytujte naďalej pomoc tam, kde ju treba. Váš život nikdy nebude prázdny a vaše srdce sa nikdy nebude cítiť samo. Ak ste to ešte neskúsili, povenujte sa starším, biednym, chorým alebo aj nepriateľom. Radosť z vašich skutkov bude nekonečná.

Číslo 7

Sedmičku mnohí označujú za šťastné číslo a túto povesť si získala vďaka tomu, že je symbolom myšlienky, rozvoja a hľadania pravdy. Ak ste niekedy v živote použili sedmičku, určite to nebolo v súvislosti s láskou či vzťahmi. Ak je sedmička ja vaše šťastné číslo, ste človekom pochopenia, pozorovania a analýz. Ste skôr introvert, samotár, máte svoju predstavu o živote a o tom, ako by to v ňom malo fungovať. Nemusíte byť vedec ani výskumník, no váš život je zameraný veľmi racionálne. Buďte ešte mierumilovnejší a prejavujte viac lásky.

Číslo 8

Osmička je číslo, ktoré symbolizuje matériu. A tá je aj vo vašom živote veľmi dôležitá. Máte radi peniaze, majetky, radi veci skladujete v domnienke, že raz sa ešte zídu. Ste tak trochu lakomec, a to váš život veľmi ovplyvňuje. Ak by ste trochu upustili od svojich predstáv šťastia, zistili by ste, že skutočnú radosť človek nachádza v slobode, neviazanosti svetskými vecami a priateľstve. Ste spoľahlivý a odhodlaný, no na šťastný život to nestačí. Rozvíjajte svoje schopnosti, no nech neovplyvňujú vaše súkromie.

Číslo 9

Deviatka je číslom aktivít a benevolencie. Nemáte zábrany, nepoznáte hranice ani limity, vaše srdce je rozlietané ako motýľ. Ste veľmi súcitný človek, dokážete si však život aj patrične užiť a radi zažívate nové dobrodružstvá. Milujete svoje okolie a ono miluje vás. Citlivo reagujete na potreby druhých, čo napĺňa šťastím aj vás, aj ich. Pokračujte v tomto tempe. Nežeňte sa za vecami bezhlavo, ale s radosťou a vervou, aká vám je vlastná. Nebojte sa aj naďalej byť bútľavou vŕbou alebo kamarátom do dažďa. Ste predurčený byť veľký brat alebo veľká sestra a toto je presne to, čo vášmu životu dodáva šťavu a chuť.

Pozri aj: TEST: Ktorá osoba je najhlúpejšia? Nech sa rozhodnete akokoľvek, vaša voľba o vás niečo prezradí

zdroj: babskeveci.sk


Komentáre

komentárov