Najúčinnejší zabijak tukov a nadváhy: Stačí 1 lyžica denne a za pár týždňov sa zbavíte až 10 kilogramov


Obezita je jednou z najrozšírenejších civilizačných ochorení, ktoré trápi milióny ľudí po celom svete. Nielenže sa daný človek, ktorý nadváhou trpí, necíti veľmi dobre, tento stav má navyše katastrofálny dopad na jeho zdravie. Obezita môže byť spúšťačom pre cukrovku a ochorenia pečene, srdca, ale aj kĺbov. To všetko sú dostatočné dôvody na to, aby sme s obezitou začali niečo robiť.

sovkusom.ru

Samozrejme, najdôležitejšie je zmeniť stravu a začať sa hýbať. Nebudeme vám klamať, toto je niečo, bez čoho sa nadváhy jednoducho nezbavíte. Je tu však ešte jedna vec, ktorá by vám v tomto úsilí mohla výrazne pomôcť. Napravte svoje stravovacie návyky, a teda pridajte do stravy veľa zeleniny, ovocia a bielkovín či strukovín, snažte sa vyhýbať cukru. Pridajte pravidelnú športovú aktivitu a ste na dobrej ceste. Potom môžete vyskúšať aj tento doplnok.

sovkusom.ru

Tajomstvo spočíva v kombinácii citróna, zázvoru a rasce. Toto korenie urýchľuje metabolizmus, bráni zadržiavaniu tekutín v tele a pomáha pri chudnutí.

Budete potrebovať:

sovkusom.ru

1 lyžička mletej rasce

1/2 lyžičky strúhaného zázvoru

šťava z 1/2 citróna

2 lyžice vody

Postup:

Vodu nalejeme do hrnca a privedieme k varu. Pridáme rascu a zázvor. Celé to varíme cca 5 minút na miernom ohni a následne odstavíme a necháme vychladnúť. Na záver pridáme citrónovú šťavu. Aspoň 20 minút pred každým jedlom si dáme jednu lyžičku tejto zmesi. Po pár týždňoch uvidíte výsledky. Chudnutie sa vám bude dariť dvakrát lepšie a za 2 mesiace sa vám môže podariť schudnúť až 10 kilogramov.

sovkusom.ru

Navyše tento sirup posilňuje aj imunitný systém, pretože zázvor je ten najlepší bojovník s vírusmi a baktériami a citrón obsahuje dostatočné množstvo vitamínu C.

Určite ale nezabúdajte na prvú polovicu celého vašeho úsilia. Zdravá strava a pohyb, to je kľúč k vysnívanej postave a zároveň aj kľúč ku zdraviu.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), sovkusom.ru

Viac článkov o zdraví nájdete TU.


Komentáre

komentárov